Осіння фотосесія

Осінь - найяскравіша пора року, коли природа розквітає все новими фарбами. Коли зелена травичка ще не сховалася з галявин, сонечко продовжує як і раніше яскраво світити, проте, вже не гріє так сильно, як влітку. При цьому розквітають осінні квіти - айстри, жоржини, хризантема. Повітря наповнюється свіжістю, запахом опадаючого листя і приємною вологою. Так і хочеться залишити в пам'яті ці приємні моменти, зафіксувати їх допоможе професійна фотосесія від Школи радості.

Наша команда пропонує вам як студійну фотосесію, так і виїзд на природу. Декоратори Школи радості втілять у життя ваші самі креативні ідеї, ми заздалегідь обговоримо аксесуари і елементи декору, які будуть використовуватися.

Ви проведете повну вражень і веселощів осінню днинку, адже з нашими фотографами не засумуєшь. Нестандартні ідеї, цікаві декорації, продумані кадри до дрібниць (освітлення, пози, стиль одягу) і можливість імпровізації зроблять цей день справжнім сімейним святом.

А для дітей кожна фотосесія - це чарівне дійство, де вони в головній ролі, де можна перевтілитися в костюм улюбленого героя і увійти до ролі. Фотографи Школи радості чудово розуміються в дитячій психології, і найсором'язливіша дитина після декількох хвилин в студії отримуватиме задоволення від зйомки і позуватиме як суперзірка.

Результатом проведеного з нами творчого дня будуть якісні фотографії, які в усій красі передають неповторність осінньої природи і ваш настрій. Упевнені, ви захочете зробити фотосесію в Школі радості сімейною традицією!