Центр дошкільної підготовки дітей у Харкові Приймаються діти з 6 міс. і до 7 років
Ми працюємо
з 9:00 - 19:00 пн-пт

Заходи

Які мама і тато не хочуть, щоб їх дитина була найрозумнішою, кмітливою, здатною та успішною? Наш дитячий садок - це своєрідний клуб для малюків, який виконує кілька важливих функцій. Основні завдання, що виконуються нами - з самого раннього віку розвивати в дітях здібності, формувати навички, розкривати їх потенціал. Загальна діяльність колективу Школи Радості здійснюється на основі аналізу освітніх запитів батьків. Величезне значення при цьому ми приділяємо якісній підготовці майбутніх учнів до школи.

Разом з тим, перебування в нашому закладі - це не тільки навчання і фізична підготовка. У розклад дитячого садка в обов'язковому порядку входить перелік цікавих тематичних заходів для дітей, без яких навчальний процес стає малоефективним та нудним.

Реалізація цих заходів передбачає різні форми роботи не тільки з дітьми, але і з батьками, а саме:

• творчі майстерні;
  • різноманітні гуртки, що враховують інтереси більшості;
  • свята й ранки;
  • фотопроекти.

Школа Радості: вчимося і відпочиваємо разом

Будь-яка святкову подія - це, в першу чергу, відмінний спосіб для підвищення комунікативних здібностей дитини. Будь-яке свято - своєрідне середовище, в якій потребують діти, так як він дозволяє розкрити потенціал для всебічного розвитку малюка. Саме тому свято можна віднести до поняття, яке включає в себе майже всі різновиди мистецтва. А широке застосування різних форм проведення святкових подій дає можливість гармонійно розвивати дитину в подальшому, сформувати його погляди й норму поведінки.

Практично всі події, що відбуваються у нас, ретельно опрацьовуються заздалегідь з тим, щоб мати можливість максимально задіяти з кожною дитиною. При цьому різноманітність занять і напрямків дозволяє нам вибирати самі ідеальні варіанти для цікавого навчання. Наприклад, заходи в дитячому садку Школа Радості для маленьких учнів припускають розвиток мови, дрібної моторики, образного мислення. Цьому добре сприяють майстер-класи, проведені як для дітей, так і для їх батьків. Час проведення таких творчих майстерень - близько 3 годин, при цьому дiти отримують хороші навички з виготовлення біжутерії, морозива і паски, вчаться мистецтву розпису і декорування яєць. Така форма роботи сприяє тому, що творче начало в кожній дитині розкривається багатогранно і різнобічно.

Повністю розкрити таланти і творчі здібності кожної дитини дають можливість 17 гуртків, що функціонують в нашій школі. Досвідчені керівники зможуть знайти індивідуальний підхід до будь-якій дитині, при цьому відвідувати гурток при бажанні можуть також й батьки дітей. Для тих, хто не має такої можливості, але бажає бути в курсі всього, що відбувається під час занять, ми практикуємо систему відеозвітів про роботу гуртка. Спорт, танці, вокал й музика, фітнес та анімація - це далеко не всі напрямки роботи наших гуртків.

Серед розважальних заходів найбільш популярним є квест-містечко. Крім того, дорослі можуть замовити будь-який інший варіант дитячого свята, при цьому його початок буде заплановано відповідно до запитів батьків. На додаток ми можемо організувати музичний супровід, аеродизайн, прикрашання місця проведення свята, тематичні торти, цукерковий бар та багато іншого.

Фотосесії від професіоналів - це те, що зробить будь-яке свято незабутнім. Понад 200 костюмів, наявних у нас, багато в чому збільшують можливість вибору цікавих сюжетів для фото. Новорічна, Різдвяна, великодня зйомка або знімок з Дня народження - професійні фотографи створять потрібну атмосферу для того, щоб отримати ідеальні кадри кращих моментів життя дитини.

Варто відзначити, що місце проведення свята в нашому випадку абсолютно не має значення. А всю необхідну інформацію з приводу проведених нами заходів можна знайти на сайті центру дошкільної підготовки. При цьому слід врахувати, що ми маємо можливість організовувати заплановані події за філіями дитячого садка, пропонуючи їх в тому ж обсязі.