Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт

Наші викладачі

Чернявська Олена Валеріївна
Директор, методист-вихователь
Вища педагогічна освіта, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, вихователь дітей дошкільного віку, організатор-методист дошкільного виховання, вчитель-логопед;

Вища педагогічна освіта, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, вчитель математики, фізики.
Гашлова Марина Віталіївна
Викладач, директор філіалу "Теремок" (Північна Салтівка)
Вища педагогічна освіта, Національний педагогічний університет ім. А. П. Довженко, вчитель англійської мови, зарубіжної літератори, української мови та літератури. Педагогічний коледж, вихователь дітей дошкільного віку. Харківський обласний методичний інститут безперервної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.
Бичко Яна Юріївна
Вихователь груп раннього розвитку в дитячому садку на філіалі «Теремок»
Вища педагогічна освіта. ПНПУ ім. В. Г. Короленка, вчитель початкових класів
Грінец Наталія Вікторівна
Мед. сестра в Дитячому садку Олени Чернявської на філіалі "Теремок" (Пів. Салтівка)
Кулик Алла Анатоліївна
Вихователь на філіалі «Теремок»
Харківський педагогічний коледж, дошкільне виховання Харківський обласний методичний інститут безперервної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.
Малишка Вікторія Леонідівна
Викладач груп раннього, середнього і старшого дошкільних вікових груп
Федорцова Інга Юріївна
Шеф-кухар у Дитячому садку Олени Чернявської на філіалі "Теремок" (Пів. Салтівка)
Прищепа Наталія Анатоліївна
Медсестра
Доценко Аліна Віталіївна
Методист-вихователь, викладач
Вища педагогічна освіта, Національний педагогічний університет ім. А. П. Довженко, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. Педагогічний коледж ім. В. О. Сухомлинського, вчитель початкових класів, організатор дитячого хореографічного колективу. Харківський обласний методичний інститут безперервної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.
Кулик Христина Юріївна
Адміністратор, викладач, хореограф на філіалі «Зоряний»
Вища освіта. Харківська Державна Педагогічна Академія, вихователь, логопед. Харківська Державна Академія Культури, балетмейстер сучасної хореографії, педагог.
Симонова Олена Леонідівна
Вихователь на філіалі «Зоряний»
Вища освіта. Харківська Державна Педагогічна Академія, соціальний педагог, вихователь.
Руденко Олена Володимирівна
Викладач, вихователь груп раннього дошкільного віку