Наші викладачі

Чернявська Олена Валеріївна
Директор, методист-вихователь

Вища педагогічна освіта, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, вихователь дітей дошкільного віку, організатор-методист дошкільного виховання, вчитель-логопед.

Вища педагогічна освіта, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, вчитель математики, фізики.

Грінец Наталія Вікторівна
Мед. сестра в Дитячому садку Олени Чернявської на філіалі "Теремок" (Пів. Салтівка)
Малишкіна Вікторія Леонідівна
Викладач груп раннього, середнього і старшого дошкільних вікових груп
Кулик Алла Анатоліївна
Вихователь на філіалі «Теремок»

Харківський педагогічний коледж, дошкільне виховання Харківський обласний методичний інститут безперервної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.

Федорцова Інга Юріївна
Шеф-кухар у Дитячому садку Олени Чернявської на філіалі "Теремок" (Пів. Салтівка)
Прищепа Наталья Анатольевна (UA)
Медсестра
Ольховська Марина Володимирівна
Спортивний педагог Марина Володимирівна в приватному садку "Сонячний" ХТЗ

Вчитель з дошкільного виховання. Харківський державна академія фізичної культури. Олімпійський та професійний спорт.