Освойте ексклюзивні технології рукоділля всього за 3 години майстер-класу

Залиште заявку та дізнайтеся який майстер-клас
підійде саме Вам
Ваші дані в безпеці й не будуть
передані третім особам

Чому наші майстер-класи подобаються 98% учасників:

3 години в приємній
компанії
Захоплюючий відпочинок
з дитиною
Безліч оригінальних
напрямків
Наші Майстер-Класи
Майстер-клас з виготовлення біжутерії
Виготовлення біжутерії

Виготовлення біжутерії – це захоплююче та водночас прибуткове заняття. Ви зможете як робити прикраси для себе, членів сім'ї та подруг, так і продавати їх.

Ви дізнаєтеся:
• Основні техніки створення біжутерії
• Більше сотні рекомендації по підбору аксесуарів
300 грн
Створення ексклюзивного обідка в техніці «Мокре валяння»

Хочете навчитися робити ексклюзивні прикраси для своєї дочки, молодшої сестри або племінниць? Ми навчимо Вас, як за допомогою вовни швидко зробити симпатичну прикрасу.

Обідок, виконаний в техніці «Мокре валяння»:
• Привабливий і яскравий аксесуар з вовни
• Прикраса, яке може стати відмінним подарунком
350 грн
Майстер-клас з виготовлення ексклюзивного обідка в техніці «Мокре валяння»
Майстер-клас з виготовлення ексклюзивного обідка
Майстер-клас "Рамка для фото" «Серця» в ретро стилі"
Рамка для фото «Серця»
Рамка для фото «Серця» в ретро стилі

Затишна атмосфера в будинку створюється за допомогою оригінальних дрібниць. Так, красиві рамки для фотографій роблять їх душевніше, відповідно, наповнюючи кімнату особливим теплом.

Все, що вам знадобиться для створення стильної та лаконічної прикраси рамки – це нитки, намистинки та інші декоративні елементи, а також трішки фантазії.
350 грн
Розпис та декорування великодніх яєць

Писанкарство – це справжнє мистецтво, володіння яким стане в нагоді кожній господині.

На майстер-класі Ви:
• Дізнаєтеся нюанси фарбування та декорування
• Спробуєте на практиці техніки мармурування
• Створите візерунки за допомогою скотча та гумки
• Навчіться прикрашати вироби стрічками та піском
250 грн
Майстер-клас з розпису та декорування великодніх яєць
Майстер-клас з писанкарства
«Морозиво»
Приготування морозива

Морозиво власного приготування, на відміну від промислового, містить в собі необхідні мінерали, амінокислоти та вітаміни. Дізнатися, що ж робить його таким корисним, а також попрактикуватися в приготуванні цієї солодощі можна на нашому майстер-класі.

Подбайте про здоров'я та хороший настрій Ваших близьких!
«Великодня паска»

Найсмачніші ласощі на Великдень – приготована вдома паска.

Майстер-клас – простий і доступний спосіб навчитися вправно справлятися з «примхливим» дріжджовим тестом. Окрема увага приділяється прикрасі шапки паски, як правило, це пасхальне гніздо з яйцями.
Кулінарний майстер-клас для
дорослих «Паска»
Кулінарний майстер-клас

Що Ви отримаєте від наших майстер-класів:

Подарунки коханим

Вчитися здорово в будь-якому віці – це один з головних принципів «Школи Радості». Тому ми пропонуємо вам широкий вибір цікавих і корисних майстер-класів, після яких ви зможете порадувати близьких новими вміннями.

Ми не ставимо перед своїми ученицями над завдань, хоча заняття мають різний рівень складності. Деякі з них настільки прості, що на них можна взяти дитину. Деякі вимагають певного рівня та якості знань й тому призначені тільки для дорослих. І, тим не менше, ми впевнені – ці завдання під силу любій. Але тільки уявіть, як приємно вам буде почути одного разу захоплене «Це моя мама зробила!» від своєї дочки або синочка.

Обирайте майстер-класи в залежності від ваших уподобань! Ми з радістю навчимо вас кулінарним хитрощам або допоможемо освоїти новий вид рукоділля. У будь-якому випадку, вам буде не нудно, адже ви проведете 3 години в відмінній компанії близьких по духу людей!

Наші майстер-класи люблять діти та дорослі, часто мами наших вихованців приводять своїх подруг і знайомих. Приходьте і ви!

Результати вашого походу на майстер-клас ви забираєте з собою. Красивий виріб або кулінарний шедевр стане прекрасним подарунком для Ваших рідних.

Хочете відпочити від повсякденних турбот і присвятити час собі? Записуйтеся на наші майстер-класи!
Дізнайтеся про наявність місць на
майстер-класи
Ваші дані в безпеці і не будуть
передані третім особам