Центр дошкільної підготовки дітей у Харкові Приймаються діти з 6 міс. і до 7 років
Ми працюємо
з 9:00 - 19:00 пн-пт

День Святого Валентину

У лютому закохані всього світу зустрічають найромантичніше свято - День святого Валентина. У цей день освідчуються у коханні, дарують цукерки та валентинки, роблять романтичні вчинки, запрошують на фотосесію в стилі Love.

Атмосфера романтики огорнула всіх і нам прийшла в голову думка створити зйомку з усіма атрибутами цього свята: обов'язково насичений білий і червоний, декор з гірлянд та сердечок в різних варіантах. Результат перевершив всі очікування, задоволення від зйомки отримали і наші юні моделі і професіонали по той бік камери. Фотографії випромінюють любов, позитивні емоції і приємні спогади, в чому ви можете переконатися самі.

Секрет такого успіху в злагодженій роботі нашої команди і створення дружньої атмосфери, щоб дитина або дорослий змогли проявити всі грані своєї творчості. Дизайнери Школи радості одягли студію в червоно-біле вбрання, продумали всі деталі тематичного інтер'єру і костюмів наших моделей. Професійний фотограф і його помічники відмінно знають психологію дітей: під час фотосесії з дитиною розмовляють, задають питання, пропонують пограти, ловлять в кадр його емоції.

Тематичні фотосесії до Дня всіх закоханих бувають, на жаль, раз на рік, не втрачайте дорогоцінний час, збережіть в кадрі Love story вашої родини, адже так чудово, гортаючи сімейний альбом з гарними професійними фото, бачити як ростуть і змінюються діти.