Ми працюємо з
Школа радості Олени Чернявської м. Харків
Пакет №8

«Група з мамою» від 1.3-2 років (розвиваючі заняття)

від 1 години - 1,5
  • фізичний розвиток
  • велика моторика (загальна рухова активність)
  • дрібна моторика (робота рук)
  • основи енциклопедичних знань
  • сенсорний розвиток
  • розвиток мовлення
  • елементарні математичні уявлення
  • образотворча діяльність
  • «етикет для малюків»
  • музичні заняття

Наші досвідчені викладачі працюють на основі унікальної методики Олени Чернявської. Вихованці легко поглинають новий матеріал, швидко освоюють навички. Секрет успіху полягає в навчанні за допомогою казки. Всі малюки люблять фантастичні історії. Співпереживання улюбленим героям створює умови, коли малюк відчуває тягу самостійно виконати завдання. Незабаром діти легко вирішують навіть важкі задачі. Вони навчаються чітко говорити, малювати, ліпити, логічно мислити.

Віддаючи малюка в ясла-садок Олени Чернявської на 1-1,5 години, ви даруєте йому приємні хвилини, коли стикаються знання й казка. Регулярні заняття приносять користь малюкам та батькам. Незабаром матусі й татусі помічають, наскільки поповнюється словниковий запас дитини. Її рухи стають більш впевненими, вона розкриває в собі творчий потенціал. Розповідає вдома багато цікавого, про що дізналася від педагогів. Атмосфера казки дозволяє дитині відчувати себе невимушено, а заняття проходять в захоплюючій формі.

Мета: розвиток мовних навичок, дрібної та великої моторики, кістково-м'язової системи, засвоєння початкових азів з математиці, етикету, навчання музиці й образотворчому мистецтву.

В нашому дитячому садку працюють сертифіковані викладачі, які легко знаходять спільну мову з кожною дитиною. Індивідуальний підхід гарантує безпеку й високий результат. Оригінальна методика Олени Чернявської допомагає дітям сприймати завдання як захоплюючу гру. Завдяки «навчанню в казці» малюки тягнуться до знань. Для них це відмінний стимул вирішити задачку й засвоїти правило. Адже кожен елемент навчання підноситься як цікава історія, яка відбувається з чарівними героями.

Для того, щоб малюк легко засвоював навички, міг рухатися по сходах знань вперед, він повинен бути здоровим і міцним. З цією метою в нашу програму включений корисний комплекс вправ, спрямованих на розвиток м'язів, гнучкість хребта, зміцнення здоров'я. Вони складені фахівцем на основі нормативів для малюків певного віку.

Талановиті викладачі застосовують ефективні методи для розвитку дрібної та великої моторики дитини. Спеціальні вправи поліпшують координацію рухів. Розвинена дрібна моторика дозволяє дітям швидше засвоювати логіку, мову, ставати уважними. Велика моторика сприяє взаємодії між півкулями мозку малюка. Формує вестибулярний апарат. В програму включені спеціальні фізичні вправи, ігри пальчикові, з матеріалами, предметами, малювання, ліплення тощо.

Енциклопедичний матеріал, який розширює кругозір, підноситься у вигляді пізнавальних історій, легко сприймається й запам'ятовується дітьми. З огляду на цей факт, наші заняття побудовані в захоплюючій формі, з наочними посібниками, іграшками, малюнками. Малюки з цікавістю дізнаються про незвідані таємниці природи.

Знайомлячись з довкіллям, діти вивчають предмети, закономірності явищ. При цьому формується пам'ять, сприйняття, фантазія. Дуже важливий повний контроль дитини з боку дорослого, який спрямовує її розвиток в правильне русло. Від цього буде залежати інтелект і логічне мислення. Наші фахівці застосовують ряд педагогічних прийомів, що дозволяють повноцінно розвивати сенсорику.

Важливо, щоб мовні навички в малюка з раннього віку розвивалися повноцінно. Набагато складніше переучувати, виправляючи помилки й дефекти. Педагоги використовують методи правильного формування мови. Розвивають фонематичний слух, навчають граматиці. Навчають чітко вимовляти проблемні літери, слова, фрази. Діти дуже скоро починають гарно говорити, не відчуваючи труднощів у вимові. Їх словниковий запас помітно збагачується, вони можуть чітко висловлювати думки, прохання, побажання, розповідати сюжети.

Маленькі діти ще не в змозі вирішувати складні математичні завдання, але цілком здатні освоїти перші ази. Це дозволить в подальшому легко запам'ятовувати складніші правила. Наші викладачі в формі казки знайомлять малюків з цифрами, навчають рахувати, вирішувати прості задачі.

Малювання стимулює мозкові центри, прискорюючи розумовий розвиток. Метод образотворчого мистецтва застосовується для формування інтелекту. Тому такі уроки включені в програму. Діти отримують нові навички, розкривають творчий талант.

Ми передбачили таке важливе заняття, як етикет для самих маленьких. Важливо якомога раніше прищеплювати дитині правила поведінки й безпеки в суспільстві. Це допоможе їй засвоїти нормативи, використовувати їх при спілкуванні з оточуючими.

Незаперечним є внесок музичної освіти в загальний розвиток дітей. Дитина з народження сприймає звуки, намагається їх повторити. Досвідчений й уважний музичний працівник нашого дитячого садку розвиває слух і голос в малюків. Знайомить з першими азами сольфеджіо.

Чому навчиться ваш малюк:

Дитячий садок Олени Чернявської - особлива атмосфера казки, в якій кожен малюк відчуває себе головним героєм. Вільно й легко крокуючи по доріжці знань, він отримує все більше та більше корисних, важливих знань.

Попередня сторінка Список пакетів Наступний пакет

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Facebook Instagram Youtube

Наші філіали