Ми працюємо з

«Англійський дитячий садок»

Час: 8:00 - 19:00
  • розвиваючі заняття
  • клуб розмовної англійської мови
  • заняття в клубі юних дослідників
  • заняття в «Music club»
  • вітамінізоване сезонне меню
  • медобслуговування
  • психологічна школа «Супербатьки - щаслива дитина»
  • клуб «Сімейного дозвілля»: щомісячна програма ранків, розваг і вечірок

У батьків є можливість залишати малюка в мовній школі на повний день. Завдяки ефективній методиці Олени Чернявської дитина не тільки перебуває в безпеці, вона захоплено проводить час в атмосфері казки та отримує необхідні знання. Система заняття побудована з акцентом на інтерес кожного малюка. Діти із задоволенням осягають складні науки. Згодом вони легко вирішують завдання з математики, геометрії, швидко читають, чітко говорять. Повністю підготовлені до школи з ухилом. Велика увага приділяється розмовній англійській мові. Заняття проводяться в атмосфері казки, захоплюючих ігор. Малюки звикають до звучання англійської мови, легко засвоюють нові конструкції. Ефективність методики, в яку включені фантастичні образи, історії, доведена на практиці. Наші випускники - найуспішніші учні кращих шкіл.

Мета: цікаве навчання англійської мови у формі казок та занурення в мовне середовище, прискорений розумовий, соціальний і творчий розвиток, повна підготовка до школи, зміцнення здоров'я.

Система розвиваючих занять побудована з урахуванням особливостей кожної дитини. Вона охоплює цілий спектр корисних вправ, ігор. В програму входять пальчикова та  артикуляційна гімнастики, завдання на логіку, розвиток мови, великої та дрібної моторики. Всі навички освоюються легко, в непримусовій атмосфері. Діти навчаються математиці, читанню, логічно мислити, чітко розмовляти. Все це завдяки оригінальній методиці, в якій казка відіграє важливу роль.

Потрапляючи в атмосферу, в якій панує чарівний світ англійської мови, малюки вивчають її захоплено й весело. Перевірені на поколіннях діточок методи працюють безпомилково, дають незвичайні результати. Дітлахи сприймають звуки на слух та запам'ятовують, завдяки спеціальним прийомам, ігровій формі. Швидко починають говорити англійською, читати, писати. Випускник дитячого садочку стає одним із найкращих учнів в англійській школі.

Клуб юних дослідників підготував для малюків багато захоплюючих занять, що розширюють кругозір. Всі діти пізнають довкілля за допомогою сприйняття фарб, відчуттів, емоцій. Їм цікаво знати про дивовижі навколишнього світу, вони вперше стикаються з конкретними закономірностями. Досвідчені фахівці допомагають дітям збільшувати обсяг знань, корисних для навчання й побутового життя.

Вчені довели безцінну користь музики в процесі виховання дитини. Під час співу розвиваються діафрагма й легені. Музикотерапія використовується при психічних, соматичних розладах. Це вдалий спосіб виростити впевнену в собі, врівноважену, творчу дитину. Стимулюючи музичний слух, реально поліпшити й звичайний. «Music club» допомагає кожній дівчинці й хлопчику освоїти корисні навички, розвинути креативне мислення.

Передаючи вихователям свого малюка на весь день, батьки можуть не турбуватися з приводу якості харчування. Меню настільки різноманітне, корисне, що дітки не відчувають потреби в будь-чому. Всі продукти екологічно чисті, сертифіковані. Талановитий шеф-кухар з великим досвідом готує страви, багаті білком, вітамінами, мікроелементами. Для дітлахів з обмеженням у харчуванні передбачається окреме меню.

Виховання дітей - місія не з легких. Досвідчені психологи раді допомогти батькам в рамках програми «Супербатьки - щаслива дитина». Матусі й татусі можуть проводити консультації з будь-яких хвилюючих питань. Фахівці дають корисні рекомендації, розповідають про тонкощі, особливості розвитку дітей.

Будь-яке свято - чудовий спосіб для дитини повністю розкритися, проявити активність, творчий потенціал. Наші свята створюються на основі унікальних фантастичних сценаріїв, із застосуванням оригінальних костюмів, декорацій. На вечірках, святкових ранках задіяні всі дітлахи без винятку. Нестримні веселощі, захопленість, море позитивних емоцій говорять про щасливе дитинство.

Чому навчиться дитина:

Кожному малюкові приділяється максимальна увага з боку персоналу. Батьки мають можливість отримати консультацію фахівця щодо здоров'я й харчування дитини. Залишаючи малюка в дитячому садку на повний день, батьки можуть бути спокійні з приводу безпеки, повноцінного розвитку та якісного навчання.

Попередня сторінка Список пакетів Наступний пакет

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Facebook Instagram Youtube

Наші філіали