Ми працюємо з

Запрошуємо 25 і 26 січня на фотосесію "Валентин"!

Наближається найулюбленіше свято всіх закоханих – День святого Валентина. У любові немає віку, вона всюди, в цьому почутті можна зізнатися кому завгодно: батькам, улюбленому викладачеві або дорогій юному серцю дівчинці.

Вихованці Школи радості готуватимуть своїми руками валентинки та інші приємні сюрпризи для своїх улюблених людей. Не залишилися осторонь і професіонали з нашої фотостудії: у дизайнерів маса ідей для святкового інтер'єру в червоно-білому кольорі та образів в стилі Love Story для юних моделей, а фотографи озброїлися професійним обладнанням для успішного полювання на найвдаліші кадри.

Всі наші фотосесії проходять в дружній, веселій атмосфері. Адже саме природний стан для дитини це гра, і наша задача надати обстановку та певні предмети, які зацікавлять малюка. В процесі гри, діти самі розігрують сцени, які допомагають створити красиві та, найголовніше, природні фотографії, які радують потім все життя. Завдяки такому підходу у нас розкріпачуються самі сором'язливі діти та дорослі, і з радістю приходять до нас ще.

Ми чекаємо вас на тематичну фотосесію «Валентин» 25 січня і 26 січня 2018 року в 10-00 за адресою: Харків, вул. Дружби Народів, 273 (район Північна Салтівка).

Вартість:

індивідуальна фотосесія – 1000 гривень.

Кількість місць обмежена, записуйтеся прямо зараз!

050-343-69-94 Марина Віталіївна.

Опубліковано: 27.02.2018