Я їх всіх переможу!

Торнадо – одне з порівнянь по відношенню до маленьких дітей. Абсолютно всі діти: і творчі, і серйозні, і щедрі, і примхливі... Абсолютно всі – потужний згусток енергії. А завдання батьків – спрямувати цю енергію в правильне русло та максимально швидко відкрити таланти дитини. Але це не просте завдання й тому, шановні батьки, в цьому ми можемо прийти до вас на допомогу.

У центрі розвитку Олени Чернявської, крім основної загальноосвітньої програми для малюків, є і спортивна секція, до якої входять: карате до, кунг фу, тхеквандо, дзю до.

- Ти хочеш навчитися кунг-фу?

- Так!!!

- Тоді я і є твій майстер!

Майстер Шифу ( «Панда Кунг Фу»)

Ми не спортивна організація, і в наших пріоритетах не медалі, а міцне здоров'я дітей. У нашому центрі використовуються методики по зміцненню здоров'я, перевірені часом. У разі секції по кунг фу – традиція школи хуан-лун (жовтий дракон). Ця школа йде корінням в древній Китай, а використовуємо ми її через століттями перевірені, фізичні вправи.

Кунг фу – це інструмент, завдяки якому ваша дитина навчиться керувати своїм тілом і думками, а значить, в перспективі і своїм життям. Безумовно, для цього потрібно докласти зусиль, тому діти в центрі розвитку Чернявської працюють над відстоюванням своєї центральної лінії, балансом тіла, також малюки вчаться доводити почату справу до кінця, дисципліни та відповідальності.

На тренуваннях діткам доводиться повторювати одні й ті ж вправи багато разів. Завдяки своїм старанням вони стають більш дисциплінованими та уважнішими.

Чим більше дитина тренується фізично, тим міцніше у неї імунна система, та, відповідно, малюк менше хворіє, він залишається в тонусі.

Також завдяки тренуванням кунг фу, малюк з часом стає більш врівноваженим. Йому легше зосередиться на тому, що йому необхідно саме зараз, він більше залишається в спокійному стані.

Навчити дорослу людину розтяжці – складна справа. Інша справа – діти. Вони моторні та гнучкі, тому їм просто необхідно управляти своїм тілом. Гнучкість є основою хорошого здоров'я. А для дівчаток розтяжка – її пластика руху та манери.

Малюки, які багато тренуються, ті, хто відчуває в собі фізичні сили, зможуть завжди постояти за себе та за своїх друзів. Чого вже тут лукавити, гнучке, гарне здорове тіло – впевненість в собі і для дорослого і для дитини.

А інструктор по кунг фу – Кайдашко Світлана Олександрівна – крім того, що авторитетний вчитель в світі єдиноборств (вона інструктор Федерації айкідо України, чорний пояс, 3 дан айкідо айкікай), також вона завжди залишається другом для дітей.

Грамотно подана філософія бойового мистецтва допоможе вашій дитині впоратися зі своєю агресією та стати їй впевненіше в собі як особистості.

Опубліковано: 27.02.2018