Відзначаємо європейське свято Хелловін з дітьми

Напередодні Хелловіна.

Хелловін – нове та цікаве для нас свято, а для європейців уже звична традиція повеселитися. Тим не менш, ми еволюціонуємо та приймаємо те, що може нас порадувати, принести яскраві

емоції, тим більше, коли можна включити свою фантазію на всю котушку. Історія цього свята почалася з Великобританії та сучасної Ірландії. А народи в цих країнах вміють веселитися від душі. Традиційно 31 жовтня в ніч усі: і дорослі і діти переодягаються в різні містичні образи, наскільки дозволяє уява, та трохи пустують.

Історично повелося, що діти надягають страхітливі маски на обличчя та костюми й вимагають у дорослих солодощі. Головним же символом Хеллоуїна являє собою Світильник Джека, тобто гарбуз, з вирізаним обличчям і свічкою всередині – улюблений персонаж всіх дітей. А якщо ви сфотографуєте своє чадо в нетривіальному костюмі біля тиковки, плюс до всього веселощів, у вас залишаться яскраві спогади. Центр Олени Чернявської готовий вам надати гардеробну, в якій ви підберете для свого малюка будь-який образ. Одягання в костюми – незабутні та завжди зворушливі емоції для всієї родини! Вечірні вбрання для маленьких принцес, королеви й королі, пори року, чарівники, феї, різні звірі та інше, ви знайдете в нашій чарівній костюмерній. При бажанні, ви зможете навіть купити костюм. Яскравий сценічний образ для фотосесії чи дитячого свята вам буде гарантований.

Багато європейців і американці вважають, що в «перевтіленні» в нечисть на вечір немає нічого поганого. Навіть навпаки, вони із задоволенням дозволяють дітям вбиратися, танцювати, грати в ігри. Наприклад, в Німеччині, цей день проходить по-справжньому грандіозно. Там діти не тільки переодягаються в костюми привидів, а ще й наносять страхітливий грим і гуляють разом з батьками.

Опубліковано: 26.02.2018