Ми працюємо з

У дитячому садку Олени Чернявської працює кулінарна школа для малюків

У програмі: італійські страви, новорічна випічка, домашні лимонади, вишукані салати і багато іншого

Шановні батьки! Хочете, щоб Ваша дитина була самостійною, працьовитою, прагнула до творчості, знала, як користуватися кухонним начинням і що можна приготувати з продуктів у холодильнику?

Наша Школа Радості пропонує нове цікаве заняття для Ваших малюків – навчання у кулінарній школі!

Під час веселих цікавих уроків кожна дитина відчуває себе Кулінарним Генієм! Вона сама фантазує та творить, насолоджуючись цим процесом, дивуючись та захоплюючись своїми здібностями та талантами!

Такі заняття не тільки розвивають творчі нахили, вселяють упевненість у собі, а й привчають до праці, самостійності. Діти постійно імпровізують, отримуючи величезне задоволення від експериментів.

При цьому ненав'язливо навчаються правильно та безпечно використовувати столові та кухонні прилади, дізнаються особливості продуктів, набувають навичок їх комбінування.

В ході нескладних кухонних маніпуляцій розвивається дрібна моторика рук малюка, вдосконалюється логічне мислення, проявляється потяг до творчості.

Але головне – діти абсолютно щасливі від того, що їм дозволяють самостійно щось зробити, не обмежуючи фантазію. Подивіться на фотографії наших занять!

Палаючі очі, веселі обличчя, яскраві емоції та гордість за свої шедеври – далеко не повний перелік позитивних моментів, відображених на фото.

Ми не чекаємо дива, а створюємо умови для чудових творінь дітей!

Опубліковано: 26.02.2018