Ми працюємо з

П'ять причин записати дитину на baby-йогу

Перше, що варто сказати за дитячу йогу – що це система самопізнання. Це процес актуальний для людей будь-якого віку. За допомогою дитячої йоги, малюки можуть краще пізнати навколишній світ, розвинути комунікативні навички та звикнути спілкуватися в колективі. Розвиток корисний не тільки в розумовому або фізичному плані, не варто також забувати про духовність та моральні складові.

Якщо ви вирішили записати своє маля на baby-йогу, можете обрати гурток центру дошкільної підготовки дітей Олени Чернявської. Серед основних причин, по яких варто записувати дітей на наш гурток, можна виділити 5 основних моментів.

Всебічний розвиток

З самого раннього дитинства потрібно приділити увагу всебічному розвитку свого малюка. Заняття йогою – оптимальний варіант в цьому питанні. У baby-йоги діти виконують як статичні, так і динамічні вправи. Але, це не прості пози, а досить складна структура, кожен елемент якої стимулює певний стан дитини, заспокоює її або підвищує інтелектуальний рівень.

Приємна атмосфера заняття

На baby-йозі усім діткам цікаво вникати в сам процес заняття та виконувати всі вправи. Заняття проходить у формі гри й тісно пов'язує виконання фізичних вправ з емоційною діяльністю дитини.

Зміцнення фізичного стану

На заняттях baby-йогою не малий акцент робиться на зміцненні фізичного стану дітей. Практикується витривалість, гнучкість тіла, розвивається сила та спритність. Діти починають вдумливо ставитися до свого тіла та вчитися керувати ним. На практичних заняттях дитячою йогою, малюки вдосконалюють свої навички з управління власним тілом.

На baby-йозі у малюків розвиваються фізичні показники, а саме:

• поліпшується розтяжка та зміцнення основних груп м'язів, завдяки виконанню травмобезпечних вправ;
  • відбувається поліпшення постави, м'язів спини та торсу;
  • виправляється неправильне положення стопи;
  • підвищується імунітет;
  • нівелюються стомлюваність та дратівливість.

Поліпшення настрою

На заняттях baby-йогою емоційна складова є однією з основоположних даного заняття. Завдяки глибокому розслабленню, інтересу до гри та фізичній активності, дитина покращує свій емоційний стан. Всі зайві думки або поганий настрій в буквальному сенсі зникають, залишаються тільки позитивні. Маленькі дітки починають відчувати справжню радість та щирі добрі емоції від усього того, що відбувається.

Крім придбання звички розслаблятися, діти вчаться правильно висловлювати свої емоції, показувати радість чи правильно демонструвати своє невдоволення. Це дуже важливо, тому що допомагає знайти спільну мову з батьками, родичами та однолітками.

Безпека

Заняття дитячою йогою для малюків від 2-х і до 5-ти років можуть виконуватися під наглядом батьків. Таким чином, їм буде простіше звикнути до нової обстановки та навколишнього середовища. Незалежно від вікової групи дитини, кожному малюку можна буде підібрати оптимальний пакет вправ baby-йоги.

На цьому гуртку дитина буде ставати справжньою людиною з великої літери, яка знає, що таке добре та що таке погано. Гармонія з навколишнім світом, гармонія з самим собою – запорука здорового тіла та міцної нервової системи. Вже після першого заняття йогою, ваша дитина буде в захваті від отриманих знань та цікавих розвиваючих ігор. Як швидко вона почне свій шлях до розвитку, залежить тільки від вас, ми чекаємо ваших дзвінків і раді новим знайомствам.

Опубліковано: 27.02.2018