Ми працюємо з

Підготовка до Новорічного дитячого святя

Новорічне дитяче свято в дитячому садку – це чарівне театралізоване дійство. Це завжди хвилююча подія для кожної дитини. У підготовці беруть участь всі: і вихователі, і адміністратори, і, звичайно, самі діти. Сценарій свята вихователі складають разом з ними. Дитина може сама обрати персонажа, якого вона буде грати.

«У нас цікаві великі сценарії», – розповідає адміністратор садку на Ахсарова, Христина Юріївна.

Крім досвідчених вихователів, в центрі Олени Чернявської є педагог з акторської майстерності. Саме вона вчить дітей майстерно читати вірші та уривки. Під час репетицій діти отримують величезне задоволення. Адже виховання в атмосфері радості – головна цінність нашого центру. І педагоги, і діти черпають надихають один від одного. Розкріпачення дитини відбувається легко та швидко в цій атмосфері.

Безумовно, новорічне дитяче свято – можливість для дитини виявитися в казці. Саме для цього в «Школі радості» є своя чарівна костюмерна. У ній зібрані різні тематичні костюми, які продумані аж до капелюшка та туфельок. Тут костюми різних стилів: є милі яблучка й тиковки, а є складні сукні з оксамиту. В таких нарядах кожна дівчинка відчує себе принцесою, а хлопчик – принцом. Наприклад, на осінньому святі, діти, як справжні актори, пройшли по червоній доріжці. На ній вони співали пісню, або читали вірш.

Під час свята кожна дитина творчо виявляє себе. Однак така підготовка відкриває не тільки креативну сторону дитини, а ще вчить її більшої дисципліни. Адже малюки готуються до свого першого виступу перед глядачами, а це – відповідальність. Тут максимально розкривається краса кожної дитини.

«Ми готуємося до дитячого свята так, що потім нас звуть виступати на міських майданчиках», – розповідає Христина Юріївна. Скоро в Харкові буде відкриття нового модельного агентства, і наші діти готуються виступити там. Ми сподіваємося, що ця подія стане однією з ключових віх у розвитку кожної дитини.

Опубліковано: 27.02.2018