Центр дошкільної підготовки дітей у Харкові Приймаються діти з 6 міс. і до 7 років
Ми працюємо
з 9:00 - 19:00 пн-пт

Пасхальна фотосессія

Весняна фотосессія хлопчика з кроликом

Наближається найсвітліше християнське свято - Пасха. Напередодні цієї події, школа Радости Олени Чернявской запрошує вас на сімейну фотосесію, адже це відмінний спосіб весело провести час з дітьми і зробити професійні, наповнені емоціями фотографії на пам'ять.

Вас чекають інтер'єр, виконаний в ніжних весняних тонах і стильний декор з урахуванням пасхальних традицій. Паски, різноколірні писанки, фігурки пасхальних кроликів, ну а головна зірка нашої фотостудії - білий і пухнастий кролик Вася.

Вася дуже доброзичливий і любить фотографуватися. Цього милого кролика можна погодувати, погладити, потримати на руках. Діти дуже ніжно відносяться до тварин, фотосесії з цими пухнастиками завжди проходять в захопленому і святковому настрої, тому і фотографії виходять особливо зворушливими.

Пасхальні фотосесіі будуть проходити в усіх наших п'яти філіях, в різних районах Харкова.  Як завжди, вас чекатимуть цікаві декорації і команда професійних фотографів. Подаруйте собі і дітям незабутній день у святковій атмосфері, адже непосидьки так швидко ростуть, а щасливим батькам залишаються спогади про яскраві моменти і улюблені фотографії!

Опубликовано: 30.03.2018