Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт
Школа радості Олени Чернявської м. Харків

Навчання іноземних мов у дитячому садку Школа Радості

Поспостерігайте за маленькими дітьми навколо: з одного боку вони так схожі – всі люблять бігати та гратися, а з іншого – кожен з них – своя невивчена Космічна система. Ми ніколи не знаємо, якою саме особистістю стане наша дитина. Наше завдання – закласти в неї знання та показати можливості в житті. А можливості зараз набагато ширше, ніж були коли-небудь, навіть ширше, ніж були у нас.

Кожен батько мріє, що саме його дитина стане успішною, яка відбулася. Щоб його дитина стала його гордістю та опорою. А для цього необхідно показати їй можливості для зростання. Саме тому зараз батьки з неймовірною активністю приводять чад на гуртки танців, в спортивні секції та на іноземні мови. І це прекрасно!

За своєю природою малюк до 7 років допитливий і неймовірно активний, і він вбирає, як губка, будь-яку інформацію. Тому й варто віддавати його на курси мов саме в ранній період розвитку.

Сьогодні в світі провідними та престижними є англійська, німецька та китайська мови. Можливо, тому варто спробувати йому надати ці знання до школи. У центрі розвитку Олени Чернявської «Школа радості» давно існують факультативні заняття з цих мов. Найефективніше, щоб ваш малюк в перспективі став професіоналом світового рівня, передати ці знання саме в ранньому віці. Сьогодні навіть робота менеджера – організатора, або естрадної співачки, або шеф-кухаря хорошого ресторану вимагає знань, й чим вони якісніше, тим успішніше людина.

Отже, давайте розберемо, навіщо дитині вивчати іноземні мови.

1. Сьогодні завдяки знанням іноземної мови, людина цінується дорожче, а якщо їх два або три, то вартість на ринку праці пропорційно зростає. І в цьому є прямий зв'язок і тенденція. Забезпечте дитину впевненістю в завтрашньому дні.
  2. Для виїзду за кордон, чи то в якості туриста, а вже тим більше в якості високооплачуваного фахівця, мова країни, в яку їде людина, життєво необхідна.
  3. Зараз в Україні престижні професії гіда – перекладача та літературного перекладача. Індустрія туризму та культури розвиваються, а дорослій людині освоїти мову набагато важче, ніж в дитинстві.
  4. Зараз існує такий вид роботи, як віддалена, коли ти можеш працювати за комп'ютером з будь-якої точки світу. Це професії і веб-дизайнера, і програміста, і копірайтера. Тут є і ризики, а є і переваги. Щоб їх уникнути та забезпечити себе адекватними замовниками, слід їх шукати за кордоном. Тут знову необхідність володіння мовами.
  5. Ваша дочка виявляє бажання стати відомою моделлю, балериною актрисою... Але ж привабливою та гармонійно складеної зовнішності мало на сьогодні. Щоб дійсно досягти успіху в цих сферах, вона обов'язково захоче поїхати в інші міста та країни. І яка буде її кар'єра там, якщо вона не знає мови? Відповідь очевидна.
  6. Раніше люди-науки обов'язково володіли латиною, пізніше в моді у аристократів була французька, а сьогодні активно використовується англійська та китайська.

Отже, підводимо риску: ми розуміємо, що в наш час знання іноземних мов життєво необхідно. Починаючи від яскравих подорожей і комфортного пересування світом і закінчуючи тим, що заробітна плата залежить від знань, якими володіє людина. Залучивши свого малюка до цих знань та збагативши його, у вас є всі шанси бути впевненим в ньому на завтра.

Опубліковано: 27.02.2018