Ми працюємо з

На які танці віддавати дитину віком від 3-х років

Ні для кого не секрет, що в питанні вікового обмеження для танців, практично немає чітких рамок. Дитина може ходити з 2-х років. У 3 роки вона впевнено здатна стояти на ногах і самостійно пересуватися по будинку. Отже, теоретично, її вже можна відвести на танцювальний гурток. Але, багато батьків забувають про одну важливу деталь в даному питанні, а саме – про сприйняття настанов викладача.

Ламаючи стереотипи

Діти до 4-х років не повноцінно сприймають нову, отриману інформацію, особливо від сторонніх людей. Навіть найактивніші малюки не завжди здатні концентруватися на певному занятті. Саме з цієї причини, більшість сучасних батьків, не поспішають віддавати на курси дітей до 3-4-х років. Тільки з п'яти років дітки можуть впевнено орієнтуватися в навколишній їхній обстановці та можуть повноцінно володіти власним тілом.

Але, якщо проводити навчальний процес належним чином, із задіянням ігрового процесу та знаходячи індивідуальний підхід – то малюка можна навчити новому й куди раніше зазначеному віку. За інноваційним принципам і методикам навчання працює танцювальний гурток нашого дошкільного центру розвитку дитини Олени Чернявської.

Ми прихильники безпечного та цікавого навчання, тому на наших заняттях:

• діти займаються в комфортній і обладнаній усім необхідним студії;
  • вихователь стежить за кожною дитиною та знаходить з нею спільну мову;
  • навчальний процес відбувається в ігровій формі, що спрощує комунікацію малюка з однолітками та з вихователем;
  • на уроках викладаються ази хореографії, які легко запам'ятати та повторити.

Весела користь

Крім розвитку товариськості та почуття ритму, танцювальний гурток сприяє зміцненню здоров'я дитини. Що стосується фізичної активності на танцювальному гуртку, у дитя активно розвиваються м'язи шиї та плечей. Також формується правильна постава, так як дітки звикають рівно стояти та не сутулиться.

Фізична активність малят проявляється на даному гуртку не тільки під час самих танців, а й при виконанні вправ розминок, які показує викладач. Без усякого сумніву – танці виступають універсальним інструментів комунікації вихователя та учнів дитячого дошкільного центру. При належному рівні старання та натхненна робочим процесом, викладач здатний зацікавити дітей танцями та прищепити їм величезний інтерес до даного виду мистецтва.

Безпечно та корисно

Заняття на танцювальному гуртку в нашому дитячому центрі проходять під пильним наглядом вихователя. Перше, до чого ми привчаємо дітей на танцях – це самодисципліна та здорова постава. До того ж, заняття цікавою справою підвищує впевненість в собі, та знижує рівень переживань. Діткам у нас весело та цікаво, вони стають більш розкутими та назавжди прощаються зі сором'язливістю.

Для всіх малюків у нас однаковий базовий рівень підготовки. Якщо ваше чадо буде рухливій від інших, можна в майбутньому віддати його на бальні або хіп-хоп танці. Хореографічний гурток сприяє цьому, тому що малюк проходить через основні етапи підготовки до танцювального мистецтва.

Переживати за своє дитя не варто, так як в домашніх умовах неможливо навчитися таким рухам, в оточенні колючих і гострих предметів або в недостатньо вільному просторі. Хореографія для дитини – заміщає фізичну підготовку та музичний гурток. Це щось особливе, що дає життєву енергію та радість кожному моменту.

Опубліковано: 27.02.2018