Кулінарний майстер-клас Sweet в Школі радості 13-14 грудня 2017р.

Шоколад! Чудовий аромат какао та незабутній смак цукерок ручної роботи – все це чекає вашу дитину на нашому новорічному майстер-класі Sweet.

Як приємно дарувати та отримувати подарунки ручної роботи, зроблені з любов'ю. А якщо цей вироб зігрітий найулюбленішими долоньками – радісно у сто крат.

Школа радості дарує таку можливість, і запрошує дітей від 3 до 6 років навчитися самостійно робити різні шоколадні ласощі. Святкова атмосфера, досвідчений викладач і море шоколаду – такий урок обов'язково сподобається вашому малюку! Від нас дитина піде з відмінним настроєм, незвичайним кулінарним досвідом і коробочкою з солодощами власного виготовлення.

Всі необхідні інгредієнти вже є в нашій студії, вам необхідно просто записатися та прийти:

13 грудня за адресою: пр. Л. Малої, 6-а, запис за телефоном: 050-400-46-14.

14 грудня о 12-00 за адресою: вул. Северина Потоцького, 26, запис за телефоном: 050-775-90-54.

Чекаємо вас на кулінарне диво!

Опубліковано: 27.02.2018