Ми працюємо з

День Народження в дитячому садку

День народження улюбленого чада випадає на будній день! Не варто приймати поспішних рішень та переносити святкування, на вихідний день, перетворивши дитяче свято в домашні посиденьки. Влаштувати свято дитині можна прямо в дитячому садку, де буде присутнє її звичайне оточення.

В першу чергу, звичайно ж, треба домовитися про святкування з завідувачем дитячого закладу, а також з вихователем групи. Краще це зробити за кілька тижнів до свята.

Далі необхідно продумати в найдрібніших подробицях сценарій майбутнього свята. Придумати різноманітні конкурси та ігри, обов'язково враховуючи вік дітей. Якщо для проведення свята будуть потрібні костюми та реквізити, можна, за допомогою звернутися до співробітників дитячого садку. Також можна попросити допомоги у вихователя в проведенні свята.

Подарунок імениннику найчастіше дарують від групи, куплений на гроші зібрані батьківським комітетом. В основному це якісь недорогі дрібнички, закуплені заздалегідь різні для дівчаток і хлопчиків. Але при бажанні подарунок можуть купити самі батьки, а вихователь подарує його від імені всієї групи. Також можна зробити маленькі подаруночки для всіх дітлахів, і роздати їх в кінці свята, або як призи за участь в конкурсах та іграх. У цьому випадку обов'язково треба простежити, щоб презенти дісталися всім і ні хто з дітей не засмутився.

Прикрасити групу яскравими кульками та гірляндами краще напередодні святкування, щоб дитина, прийшовши вранці в дитячий садок, відчула всі чари свята, яке настало.

У будь-якому з дитячих садків по санітарно-гігієнічним нормам не дозволяється пригощати дітей олійними тортами, (а у нас є ліцензія і ми випікаємо дуже смачні та корисні торти спеціально для дітей, без ГМО та консервантів) домашньою випічкою та газованою водою. Нарівні з цим під заборону потрапляє шоколад, який викликає у деяких дітей алергію. Кращим частуванням стануть кекси, бісквіти, мармелад або зефір. В якості напою можна використовувати натуральні соки або чай. Доповнити солодкий стіл можна бананами, яблуками або грушами. Не варто забувати, що діти в цьому віці не люблять довгих застіль. Тому частування можна зробити індивідуальними, кожній дитині пакетик з частуванням, або розділити на кілька разів в процесі святкування.

У закінченні свята повітряні кульки можна роздати діткам, знову ж суворо простеживши, щоб кулька дісталася кожному. Обов'язково допомогти з прибиранням групи персоналу. Віддячити вихователя та няньку невеликими презентами за участь та допомогу в святкуванні дня народження дитини.

Опубліковано: 27.02.2018