Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт
Школа радості Олени Чернявської м. Харків

Актуальність музичних занять для дітей дошкільного віку

У дошкільному віці кожна дитина намагається вивчити навколишній світ, отримуючи інформацію з різних джерел, найбільш затребуваним з яких – є звук. Діти з перших днів життя звикають до голосу матері, перших колискових пісень, мультфільмів і звуків музичних іграшок. Музика відіграє особливу роль в житті дітей, тому залучати дитину до неї, потрібно з самого раннього віку.

Музичні заняття, як засіб педагогічного впливу

Музичне сприйняття дає масу можливостей створити емоційний контакт з дитиною дошкільного віку. З її допомогою дитині легше сформувати уявлення про різні явища та предмети, в тому числі:

• прищепити любов до батьків;
  • виховати повагу до оточуючих;
  • показати інтерес іграшок і дитячих книг;
  • виховати моральність та естетичний смак.

Музику можна використовувати в різних сферах дитячого життя в дитячому садку:

• в процесі гри;
  • під час занять на хореографії, граматиці, уроці англійської мови;
  • на святі;
  • під час ранкової прогулянки та в багатьох інших ситуаціях.

З її допомогою дітям закладаються основи загальної культури, дитина краще сприймає інформацію. За допомогою музики у дитини краще розвивається абстрактне мислення, пам'ять та уява. Для малюків у віці від 2 років, музика допомагає активізувати всі види сприйняття: слухове, зорове чуттєве.

Переваги навчання дітей на музичному гуртку дитячого садка Олени Чернявської

Ми допоможемо розвинути вашого малюка з раннього віку. У нашому дошкільному закладі працюють досвідчені та професійні керівники, повністю захоплені своєю справою. До кожної дитини ми знаходимо індивідуальний підхід і допомагаємо розвинути у неї інтерес до занять.

На наш музичний гурток дітки ходять з посмішкою та бажанням вчитися, а не для формального відвідування. На заняттях музикою ми намагаємося навчити дітей висловлювати свої думки та переживання. У цьому нам допомагають забавні та веселі дитячі пісеньки, які дуже подобаються малюкам і легко запам'ятовуються.

Долучаючись до музики з ранніх років, дитині буде легше адаптуватися в музичній школі. Дитина запам'ятає нотну грамоту, буде знати відмінність між музичними інструментами та отримає початкові ази співу. З музикою діткам простіше вчитися в початкових класах. Вона не тільки розвиває пам'ять, а й активно тренує уяву. Творчій дитині не складе труднощів написати твір або невеликий вірш.

Корисне задоволення

Підводячи висновок про вищевказаний документ, можна з упевненістю сказати, що музика впливає на всі сфери діяльності дитини, допомагає їй вжитися в колектив, спілкуватися з батьками та однолітками, краще сприймати інформацію та долучатися до творчості.

Вести дитину на музичний гурток дитячого садка Олени Чернявської можна з віку від 2-х років. З малих років діткам буде простіше звикнути до колективу, разом з вихователем наспівуючи веселі мелодії добрих пісень. Спів – це звичка зосереджуватися на приємних емоціях і розвиватися з посмішкою на обличчі. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб у вашого малюка кожен день була радість в очах – віддати його на наш музичний гурток, буде оптимальним варіантом!

Опубліковано: 27.02.2018