Актуальність handmade для дітей дошкільного віку

Ручна робота в усі часи була в пошані. Мистецтво рукоділля могло приносити людям користь, а також допомагало їм освоїти нові лінії багатогранної творчості. Сьогодні уроками hand-made хочуть займатися не тільки дорослі, а й діти. Це захоплюючий творчий процес, завдяки якому дитина всебічно розвивається, та виявляє свою фантазію.

Актуальність гуртка hand-made майстерності в дошкільному центрі підготовки дітей Олени Чернявської

Рукоділля сьогодні затребуване, як в повсякденному побуті, так і в багатьох сферах людського життя, включаючи: сферу краси, дизайну та мистецтва. Цей процес здатний доставити масу задоволення, адже в ньому створюються унікальні предмети, які людина виготовляє власними руками.

Для дошкільнят, заняття "хенд мейд" мистецтвом – одне з актуальних напрямків. Батькам рекомендовано віддавати своїх непосид в подібні гуртки, так як це прекрасна можливість проявити творчі потенціал дитини та навчити її творити власними руками. Крім дрібної моторики рук і образного мислення, у дітей активно розвивається фантазія та здатність до швидкої оцінки ситуації.

Унікальність та стиль

Гурток рукоділля – це не просто демонстрація дітлахам певних дрібничок, які можна навчитися робити. Перш за все, це показ діткам їх можливостей. Кожна дитина здатна дізнатися свою індивідуальність та багатогранність, можливо, саме ваш малюк – підростаючий вундеркінд.

Цінителям нового

Гурток hand-made майстерності буде відмінним вибором для всіх любителів чогось нового. Ручна робота сприяє створенню не просто цікавих і красивих предметів, а заряджених особливою енергетикою.

Роблячи предмети своїми руками, дитина починає замислюватися над процесом їх створення та вкладає в нього свою душу та любов. Неспроста рукоділля вважалося сімейним ремеслом споконвіку. За допомогою цього мистецтва, навіть найбільш непересічна ідея здатна перетворитися в екстраординарну композицію, наділену безмежною фантазією.

Займатися рукоділлям можуть діти від 3-х років. На гуртку по hand-made майстерності дошкільного дитячого центру Олени Чернявської, ваша дитина може вивчати різні напрямки даного мистецтва, одними з яких є:

1. Декупаж – створення прикрас і предметів зі шматочків паперу.

2. Квіллінг – створення підробок з тонких паперових смужок.

3. Орігамі – створення оригінальних паперових предметів складної конструкції.

4. Скрапбукінг – декорування паперових виробів, включаючи журнали, книги та листівки.

5. Печворк – створення цікавих підробок з клаптиків тканини.

Це особливий світ творчих занять для дітей. Головною особливістю його виступає отримання готової роботи в кінці кожного заняття. Малюки з радістю створюють власні м'які іграшки по викрійці, іграшки зі шкарпеток або паперу. Всі отримані підробки дошкільнята можуть забирати з собою додому, щоб показати їх батькам і друзям.

Зрозуміла теоретична частина кожного заняття допомагає діткам краще розібратися з базовими поняттями, зрозуміти походження тієї чи іншої підробки. Тим більше, уроки в гуртку проходять в ігровому стилі, тому малюки активно приймають участь в робочому процесі.

Гурток рукоділля – це унікальна можливість долучити своє чадо до цікавого та корисного заняття з малих років. На заняттях по рукоділлю ніколи балуватися або сумувати, тут завжди панує атмосфера спокою, радості та позитиву. Крім цього, на подібних гуртках, дітки можуть знайти собі масу нових друзів.

Опубліковано: 27.02.2018