Ми працюємо з

Акція! Знижка 50% на фотосесію до Дня святого Валентина!

Тематичні фотосесії стають все більш популярними, адже професійне фото дійсно радує погляд, його можна використовувати в якості листівки до свята або повісити в сімейну галерею. Все більше батьків бережуть свої нерви та роблять ставку на професіоналізм.

Адже кожному знайома ситуація, коли витратив час, змучив всю сім'ю заради вдалих ракурсів, а в результаті виходять невдалі або нецікаві кадри. Ні! Ми не закликаємо відмовлятися від аматорських фото, вони по-своєму чарівні, але багато сімей вже завели добру традицію – хоча б два рази на рік робити сімейні фотосесії. Чому?

• Це дуже весело.
  • Спільне заняття об'єднує всіх членів сім'ї.
  • В результаті ви отримаєте фото відмінної якості.

В сучасних умовах багатьох, особливо молоді сім'ї, зупиняє досить висока вартість фотосесій. Школа радості із задоволенням пропонує вам заощадити та скористатися акцією до серії романтичних фотосесій до Дня всіх закоханих:

При попередньому записі ми надаємо знижку 50%!

В акції беруть участь фотосесії:

23 і 24 січня в філіалі за адресою: пров. Кінний, 12/20.

25 і 26 січня в філіалі за адресою: вул. Дружби Народів, 273.

31 січня в філіалі за адресою: проспект Любові Малої, 6-А.

1 і 2 лютого у філіалі за адресою: вул. Северина Потоцького, 26.

5 і 6 лютого у філіалі за адресою: вул. Ахсарова, 13-Б.

Скориставшись нашою пропозицією, ви вб'єте відразу трьох зайців: відмінно проведете час в дружній атмосфері, отримаєте фото, дійсно хорошої якості та на зекономлені гроші зможете потім відправитися в піцерію й завершити відмінний день сімейною вечерею!

Кількість місць обмежена!

Опубліковано: 27.02.2018