Чому ми найкращі

розвиваючі заняття в різних вікових групах (від 1,5 рочків)

повноцінне харчування за режимом

захоплююча англійська мова<br>(20 годин на місяць)

захоплююча англійська мова
(20 годин на місяць)

консультації медпрацівника

заняття по найефективнішим методикам

свята для діточок, їх мам і тат

цілодобово працює охорона, є відеоспостереження

У САДКУ Є ЯСЛА ДЛЯ ДІТЕЙ ВІКОМ ВІД ПІВТОРА РОКУ

Прищепа Наталія Анатоліївна

Маслюк Аліна Євгеніївна

Директор філіалу

Вища освіта. Глухівський Національний Педагогічний Університет ім. О. Довженка. Викладач української мови та літератури, учитель світової літератури та англійської мови.
Досвід роботи: 2 роки.

Руденко Олена Володимирівна

Вихователь

Стаханівський педагогічний коледж «Дошкільне виховання».

Борщова Ольга Миколаївна

Вихователь

Харківська гуманітарно-педагогічна академія «Соціальний педагог».

Волкова Юлія Владиславівна

Вихователь

Глухівський педагогічний університет ім. О. Довженко «Філологічний факультет».

Сумський державний університет, «Факультет журналістики».

Прищепа Наталія Анатоліївна

Медична сестра

Харківський базовий медичний коледж № 1.

Харківська державна академія культури.

Вінницький педагогічний університет, факультет «Соціальна педагогіка».

Мікроклімат дитячого садку

Гортати фотоальбом
Майстер-клас по пірамідам
Майстер-клас зі складання кубиків

Активна життя наших вихованців

Наш YOUTUBE-канал
Студия вокала для детей в Школе Радости Елены Чернявской
Deti Studiya - 2015
Частный Детский Сад Елены Чернявской

Батьки про нас

Від всієї души хочу подякувати колективу освітнього центру за теплу, дружню атмосферу, створену як для дітей, так і для батьків, за індивідуальний підхід до навчанню кожної дитини!

Особливо хочу відзначити професіоналізм педагогів з англійської мови, Катерини та Анастасії, їх вмінню прищепити дитині чотирьох років інтерес до процесу навчання та, звичайно, за видимий батькам результат -  отримання знань та навичок.

Приходьте знайомитися

Залиште свої контактні дані, ми запишемо вас на індивідуальну екскурсію по дитячому садку.

Заповнюючи форму, я даю свою згоду на обробку персональних даних

Дитячий садок поруч з вами

Зоряна майстерня: ростимо таланти

Наш заклад - ясний небосхил, на якому запалюються яскраві зірочки. Кожен окремий вихованець - цілий світ, його нам належить зрозуміти й відкрити. Для нас не існує діток, у яких немає талантів. Вони є у кожного з них. Та розкрити задатки, розвинути - непросте завдання. Але з ним легко справляються досвідчені фахівці. А логопеди й психологи допомагають їм у цій справі.

У нас з великою легкістю всі дітки без винятку вивчають англійську мову. Секрет простий: фахівці проводять заняття у формі казки. Занурення в мовне середовище відбувається поступово, згодом виключаючи на заняттях рідну мову. Діти дуже швидко звикають до звучання англійської та після садка їх можна сміливо приводити в мовні школи. Велику увагу приділяють логіці, математиці, читанню, пізнанню світу. Використовуючи практично чарівні методики, педагоги в процесі гри з дітьми домагаються вражаючих результатів. Така дитина після 7 років стане справжньою знахідкою для будь-якої спеціалізованої школи.

Де знаходиться наш дитячий садок?

Знайти нас дуже легко. Будівля розташовується в зручному місці, в районі Олексіївка. За адресою: вул. Ахсарова, 13 Б, м. Харків. Щоб записати малюка, можна просто зателефонувати на номери: +38 (050) 300 20 20. Контактна особа: Кулик Христина Юріївна, директор філії.

Ми вибрали для «Зоряного» саме зручне розташування в облаштованому районі міста. Для того, щоб мами й тата могли легко, швидко привезти малюка до 8:00 і забрати о 19:00. Тут зручна транспортна розв'язка. Найближча станція метро - «Олексіївська». Будівля розташована в затишній зеленій зоні, де спокійно та комфортно.

Турбота про здоров'я і безпеку дітей

Батьки, вирушаючи на роботу, можуть бути спокійні за діточок. У нас є камери спостереження, належна охорона. Дітлахи перебувають під повним контролем педагогів, ніколи ніхто з них не залишається без уваги ні на мить. Прогулянки на свіжому повітрі відбуваються тільки на обгородженій території. Супроводжуються рухливими іграми з вихователем. Для відпочинку та сну створені найкомфортніші умови. Встановлені спеціально підібрані меблі для дітей, відповідно віковій категорії. Стіни будівлі виконані на основі екологічно чистого матеріалу.

Діти дотримуються режиму снута харчування. Страви готуються на основі спеціалізованого меню, що включає всі корисні мікроелементи. Закуповуємо продукти тільки у перевірених постачальників. Віддаємо перевагу виключно екологічно чистим овочам і фруктам. У дитячому садку «Зоряний» ваші дітки ростуть здоровенькими та  розвиненими не за роками.