Чому ми в пріоритеті

Уроки раннього розвитку в 5 групах (від 1,5 року)

Здорове харчування для росту й розвитку

20 годин в місяць ефективних занять англійською

Контроль медперсоналу

Кращі авторські методики

Свята для дітей та всієї сім'ї

24 години спостереження (охорона, відеокамери)

В саду є ясла для діток віком від півтора року

Загальний розвиток дітей

Занурення в мовне середовище (англійська мова)

Ізостудія

Хореографічна студія

Картинки з піску

А також

А также

Психологічна та логопедична допомога

Прокат костюмів

Веселі аніматори

Шикарний стіл на свято

Широкий вибір майстер-класів

Фотозйомки професіоналів

Наші відповідальні фахівці

Доценко Олена Леонідівна
Халіна Наталія Юріївна
Жукова Людмила Миколаївна

Доценко Олена Леонідівна

Директор філіалу

Харківська гуманітарно-педагогічна академія «Соціальний педагог».

Халіна Наталія Юріївна

Вихователь логопедичних груп

Харківська гуманітарно-педагогічна академія. Харківський коледж.

Досвід роботи: 2 роки

Жукова Людмила Миколаївна

Кухар

Харківський державний університет харчування і торгівлі.

Кухар 3 розряду.

Досвід роботи: 3 роки.

Умови дитячого садку

Гортати фотоальбом
Майстер-клас по іграм
Майстер-клас по конструктору
Квест по галявині
Майстер-клас по м’яким іграшкам
Майстер-клас по цифрам
Квест по розшуку

Дітям ніколи не сумно

Наш канал на youtube
Студия вокала для детей в Школе Радости Елены Чернявской
Deti Studiya - 2015

Батьки про наш дитячий садочок

Від всієї души хочу подякувати колективу освітнього центру за теплу, дружню атмосферу, створену як для дітей, так і для батьків, за індивідуальний підхід до навчанню кожної дитини!

Особливо хочу відзначити професіоналізм педагогів з англійської мови, Катерини та Анастасії, їх вмінню прищепити дитині чотирьох років інтерес до процесу навчання та, звичайно, за видимий батькам результат -  отримання знань та навичок.

Приходьте знайомитися

Залиште свої контактні дані, ми запишемо вас на індивідуальну екскурсію по дитячому садку.

Заповнюючи форму, я даю свою згоду на обробку персональних даних

Дитячий садок поряд з вашим домом

Дитячий сад мрії

В нас ніколи не сумують дітки та не просяться додому, тому що їм цікаво. Зустріч з казкою очікує на кожному кроці. Ми постаралися упровадити в програму найцікавіші методичні матеріали. Педагогічна команда складається з людей, які прийшли працювати виключно за покликанням. Діти відчувають це особливо яскраво, тому охоче навчаються, граючи. Їм цікаво все, що пов'язано з пізнанням, мисленням, фантазією, творчістю.

Головне, що ми можемо дати малюкам – викладання уроків у вигляді захоплюючого заняття. Такий метод працює безвідмовно, дає свої відмінні плоди. Будь-яка наука тут сприймається як цікава казка. Діти пізнають світ через гру та фантастичні образи. Цей факт використовують наші педагоги в процесі навчання. Тому дітки вчаться всьому дуже швидко та невимушено. Вибір гуртків, майстер-класів дозволяє створити умови для повноцінного раннього розвитку.

Вчимо малюків здоровому способу життя

У всьому світі в процесі виховання дітей педагоги надають величезне значення формуванню корисних звичок, виключенню шкідливих. Наші діти дотримуються режиму харчування та відпочинку, чітко по годинах. Такий підхід створює сприятливі умови для збереження здоров'я, правильного розвитку. Привчаємо їсти своєчасно, п'ять разів на день. Тільки найкорисніші, апетитні страви, в яких є все для повноцінного росту.

Правильний підхід до процесу зміни роду занять не допускає перевтоми. Ігри, прогулянки на території садка сприяють поліпшенню сну та апетиту. Медична сестра неухильно стежить за здоров'ям дітей, дає рекомендації батькам. Заняття фізкультурою, розслаблююча гімнастика, спортивний, танцювальний гуртки дозволяють розвинути м'язову силу.

Дитячий садок «Весела гірка» поруч з вами

Якщо ви проживаєте в Холодногірському районі Харкова, наш філія буде найкращою знахідкою. Будівля розташована в затишному місці, де відмінна інфраструктура, хороша транспортна розв'язка. Садочок знаходиться за адресою: район Холодна гора, проспект Любові Малої, 6А. Найближча станція метро - «Холодна гора». Регулярно ходить маршрутне таксі, автобуси, тролейбус. З усіх питань звертайтеся за телефонами: (050) 300 20 20; Директор філії «Весела гірка»: Костенко Аліса Олександрівна.

Наш колектив дорожить кожним своїм вихованцем, пишається його заслугами та здобутками. Крім програми раннього розвитку, дітки поринають в атмосферу вічного свята. Це допомагає їм стати більш впевненими в собі, розкрити таланти, розвинути їх.