Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт
Школа радості Олени Чернявської м. Харків

Свято талантів

Возраст: від 3 до 6 років

Наші діти - найталановитіші! Хочете в цьому переконатися? "Школа радості" Олени Чернявскої запрошує дітей і дорослих на Свято талантів!

На святі батьки і діти зможуть дізнатися про різноманітні майстер-класи і факультативи, які проходять в Школі радості. А здивувати дітей і дорослих нам є чим: танцювальний клуб, айкідо, карате, студія "Best-вокал", ІЗО-студія, пісочна анімація, гончарна майстерня і багато інших зайнять різних напрямів.

У нас кожна дитина знайде собі зайняття до душі. Адже викладачі буквально живуть своїм предметом і зможуть захопити процесом творчості найсором'язливішу дитину.

Ви познайомитеся з керівниками гуртків, помилуєтеся на досягнення наших дітлахів, а крихітка зможе спробувати свої сили в освоєнні нових навичок.

Але це ще не усе сюрпризи, арт-студія пісочної анімації "Sand" представляє динамічну пісочну історію - графіка "Смарагдове місто". А також виставку фоторобіт: "Картини піском".

Для того, щоб розвивати талант своєї дитини, дуже важливо помітити вчасно його здібності, врахувати темперамент і визначити, чим же йому хочеться займатися.

Приходьте, і наші педагоги допоможуть вам визначитися!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам