Свято до дня святого Миколая у філії Веселка

Час: 10:00-12:00

Вартість:

Возраст: 3-6 років

Місце проведення: Садочок "Веселка", пров. Кінний, 12/20.

Телефон: 050-302-19-74

Викладач: Яна Олександрівна

День святого Миколая - одне з найулюбленіших свят дітей різного віку. Адже здавна цей святий вважався покровителем малюків, діти йому пишуть листи з проханням про захист і здійснення мрій. А вранці, на всіх, під подушкою, чекають подарунки і солодощі від святого Миколая. А ще 19 грудня починається черга різдвяних і новорічних гулянь, встановлюються ялинки і спалахують новорічні вогники.

І звичайно ж, педагоги "Школи радості" Олени Чернявскої не змогли обійти стороною таке улюблене всіма свято, адже, де ми, там дитяче щастя. Ми запрошує дітей і батьків на театралізоване свято до дня святого Миколая!

Вас чекають барвисті карнавальні костюми, тематичні постановки і захоплюючі конкурси, запальна музика і звичайно ж, солодкі подарунки для усіх маленьких учасників!

Приходьте, відкривайте сезон новорічних свят з нами, це хороша прикмета!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам