Новорічний бал у філії "Веселка"

Дата: 27 грудня 2019

Час: 10:00-12:00

Вартість:

Возраст: 3-6 років

Місце проведення: Садочок "Веселка", пров. Кінний, 12/20.

Телефон: 050-302-19-74

Викладач: Яна Олександрівна

Зовсім скоро запанує новий 2020 рік, в повітрі пахне ялинкою і мандаринками. У "Школі радості" Олени Чернявскої зараз панує передсвяткова метушня, йдуть приготування, репетиції, проходять новорічні майстер-класи. А в останній тиждень грудня ми з радістю запрошуємо всіх-всіх на новорічний бал в наші філії!

Для гостей свята, наші малюки, спільно з вихователями, підготували виступи: пісні, новорічні сценки, танці. А потім, на всіх учасників нашого костюмованого балу чекають конкурси, ігри, запальна дискотека і, звичайно, подарунки від Діда Мороза! Ми від душі будемо веселитися і поділимося один з одним новорічним настроєм!

Приходьте, адже таке свято буває раз на рік, коли і діти, і дорослі можуть перевтілитися в улюбленого казкового героя і повеселитися на славу!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам