Ми працюємо з

Час: 10:00-12:00

Вартість:

Возраст: від 3 до 6 років

Місце проведення: Філії "Школи радості"

Телефон: 050-300-20-20

Викладач: Марина Віталіївна

Масниця - традиційне свято слов'ян, яке символізує прощання з зимою та зустріч з весною. Вона відзначається цілий тиждень перед постом, і кожен день має свою назву і традиції.

У "Школі радості" Олени Чернявскої також є прикмета: зустрінеш Масницю весело, шумно і смачно - увесь рік буде вдалим і щасливим! І ми з радістю, кожен рік відмічаємо це яскраве і дуже веселе народне свято. За традицією, у нас буде шумно, весело, багатолюдно, яскраво, святково, а головне - по-сімейному затишно.

Під час святкування, в "Школі радості" будуть проходити народні гуляння, щоб швидше призвати весну і ще раз нагадати дітям про старовинні традиції святкування. Спеціально для цього наші вихователі перевтіляться в різні образи, та будуть зазивати всіх на традиційні ігри, конкурси з призами, естафети і танці.

А завершить наше веселе свято Масниці чаювання з неймовірно смачними млинцями від нашого талановитого шеф-кухаря.

Зустріти весну разом з "Школою радості" - це відмінна народна прикмета!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам