Ми працюємо з

Щоб не хворіти, треба ходити в дитячий садочок

Дитина хворіє

Ви вже кілька разів намагаєтеся віддати дитину в дитячий сад і через декілька днів залишаєтеся удома з нежиттю і температурою?

Ви вже втомилися і зневірилися у своїх спробах? Намагаєтеся переконати себе, що організм дитини ще не зміцнів для походу в дитячий садок і йому треба трохи підрости?

Не кваптеся робити висновки.

Давайте розберемося в цьому питанні.

Мене звуть Олена Чернявська.

26 років я керую мережею дитячих садочків "Школа Радості" у Харкові.

Усі ці роки, я із здивуванням спостерігала, що мої молоді співробітниці, які віддають дитину в дитячий садок в півтора роки, рідко беруть лікарняний з причини застудних захворювань малюка.

Я вирішила розібратися в цьому питанні, звернувшись за консультацією до педіатра, що спостерігав за дітьми.

Виявляється, що чим раніше дитина починає відвідувати дитячий садок, тим швидше зміцнюється її імунітет.

У ранньому віці організм малюка швидше починає протистояти інфекціям інших дітей в групі. А через рік, півтора, імунітет зміцнюється, отримавши досвід протидії хворобам.

Звичайно, в цей період не все проходить гладко і хвороби можуть атакувати малюка, але батьки повинні набратися терпіння, адже "тепличні" умови тільки послабляють організм.

Ми створюємо максимально сприятливі умови для дітей, які починають відвідувати колектив з раннього віку. Адже в яслах дітей в два рази менше, ніж у будь-якій групі дитячого садка. Постійний режим прогулянок, сну і їжи, а також проби самостійних дій вашого малюка, замість гіперопіки, приведуть до здоров'я і радості усю сім'ю!

І ви побачите, що незабаром хвороба стане вашою рідкісною гостею.

Якщо ви вирішите віддати дитину в дитячий сад після трьох років, процес адаптації організму дитини до колективу можна також полегшити. Краще перший час ходити в садок на півдня або приходити тільки на розвиваюче зайняття.

Вибираючи садочок, уважно подивіться, які профілактичні заходи проводяться в групі, як складено меню, чи досить корисних і поживних речовин в дитячому раціоні.

Напишіть мені і я вишлю вам норми харчування і рекомендації для дошкільнят від провідних фахівців Інституту педіатрії.

Адже не секрет, що дефіцит білку або корисних мікроелементів може спровокувати важкі захворювання незміцнілого організму дошкільняти.

У нашому дитячому садочку "Школа Радості" Олени Чернявскої щодня готують м'ясні, рибні і молочні страви, а овочі і фрукти складають 30% щоденного раціону.

Для зміцнення імунітету, батьки можуть замовити вітамінні коктейлі, фруктово-овочеві смузи, сольові дихальні ванни і індивідуальний курс гартуючих процедур.

Для усіх дітей щодня проводяться гімнастика і вправи з масажними тренажерами, працюють секції карате, бебі-йоги, стрейчинга і танців.

Разом з вами, ми виховаємо здорових і упевнених в собі дітей. Адже імунітет важливо розвинути до школи, щоб повноцінно отримувати знання і спілкуватися з друзями.

Напишіть нам в директ і ми призначимо час екскурсії в дитячий садочок "Школа Радості" Олени Чернявскої.

Разом переможемо хвороби!

Опубліковано: 28.06.2020