28 років радості.

Олена Чернявська

Історія дитячого садочку "Школа Радості" Олени Чернявскої почалася в 1992 році практично з детектива.

Закінчивши інститут, я опановувала модну у той час професію домашнього вчителя для дошкільнят, готувала до вступу до школи маленьких непосидьків.

Батьки моїх вихованців тоді часто виглядали, як представники мафіозних структур з охороною і помічниками спортивної статури.

Тому показати результати навчання дитини було для мене, у прямому розумінні, життєвою необхідністю.

У ті непрості часи і народилася авторська технологія - навчання в казці.

Відтоді у мене залишилася звичка - читати всі книжки і дивитися всі фільми і мультики, які популярні у дітей, щоб говорити з ними на одній мові і використати саме ті казки, які їм цікаві.

Суть технології проста.

Впродовж уроку учбові завдання замінювалися ігровими.

Щоб проникнути в печеру розбійників, хлопці вирішували приклади на кодовому замку. Розбудити Белосніжку допомагало читання чарівної книги. А щоб врятувати хворих мавп, писали лист лікарю Айболиту.

Граючи, діти вчаться швидко. Технологія демонструвала прекрасні результати, з'являлося все більше бажають на навчання, і в 1998 році з'явився перший дитячий садочок " Школа Радості".

За ці роки ми з командою створили радість для дітей Харкова.

У 2020 році в Харкові працює мережа приватних дитячих садків "Школа Радості" Олени Чернявскої в п'яти районах міста. У нашій команді працюють тільки професіонали.

Свій професійний і життєвий досвід я направила на створення дитячого садочку, який стане другим будинком для дитини.

Наші вихованці оточені увагою і турботою, отримують знання в ігровій формі, готуються до подорожей на зайнятті розмовної англійської мови.

А смак пісочного пирога з малиною, шоколадного чізкейка, парових котлеток і овочевого різотто від нашого шеф-кухаря діти пам'ятають, навіть коли стають дорослими.

У дитячому садочку працюють: майстерня дизайну, кулінарна школа, лабораторія експериментів і ще 15 гуртків і спортивних секцій.

Щоб діти менше хворіли і зміцнювали імунітет, кухарі і медичні працівники розробили нове меню "Вітамінний інтенсив" з ягідними коктейлями і фруктовими смузи.

Щодня проводиться гімнастика, лікувальна фізкультура, вправи на "доріжці здоров'я", в тиху годину - "повітряні ванни" з соляними лампами.

Головне, в гонитві за результатом, не забути, що дитинство у кожної дитини має бути щасливим! І ось, вже 28 років, я втілюю у життя цю просту істину.

Опубліковано: 01.11.2020