Центр дошкільної підготовки дітей у Харкові Приймаються діти з 6 міс. і до 7 років
Ми працюємо
з 9:00 - 19:00 пн-пт

Весняна фотосесія

Весна, мабуть, найвдаліший час для фотосесії: на вулиці потеплішало, сонечко світить довше, пробивається перша соковито-зелена травичка, розцвітають найперші квіти. Так і хочеться одягнути своє улюблене чадо в щось сонячно-яскраве і піти в парк ловити фотоапаратом чисті, повні життя і енергії весняні кадри.

Ідея чудова, але не завжди аматорські фото в повній мірі показують красу природи і чарівність вашої дитини. Невдало обраний фон або непродумане освітлення можуть звести нанівець всі ваші старання, так і юну модель так складно вмовити взяти потрібну позу.

Пропонуємо вам чудовий спосіб зробити красиві фотографії без зайвих переживань - професійна фотосесія в Школі радості. За вашим бажанням це може бути студійна фотосесія з весняними декораціями і тваринами або виїзна на природі. Наші фахівці допоможуть підібрати гардероб і аксесуари, щоб створити незабутній, легкий, весняний образ.

Все фотосесії проходять в невимушеній і дружній атмосфері, в якій дітки, та й дорослі, розкріпачуються і поводяться природно, а це основна умова для красивих фотографій. Наш професійний фотограф підбере оптимальний фон, освітлення і обов'язково зловить найвдаліші кадри.

Соковиті весняні фарби і щира посмішка вашого малюка створять особливу атмосферу на фотографіях, і, переглядаючи ці кадри, холодним зимовим вечором, ви відчуєте запах квітучої природи і зарядитесь весняним настроєм!