Ми працюємо з

«Спортивний дитячий садок»

Час: 8:00 до 19:00
  • розвиваючі заняття
  • клуб розмовної англійської мови
  • заняття в клубі юних дослідників
  • заняття в «Music club»
  • вітамінізоване сезонне меню
  • медобслуговування
  • психологічна школа «Суперродітель - щасливий дитина»
  • клуб «Сімейного дозвілля»: щомісячна програма ранків, розваг і вечірок
  • заняття в двох спортивних секціях
  • участь в змаганнях і турнірах
  • ексклюзивна командна форма
  • ведення «Щоденника спортсмена»

Цей дитячий садочок створений для малюків з метою виростити сильних, впевнених в  собі дітей. Спорт корисний для людини з дитячих років, що давно довели медики й педагоги. Практика показує: дітлахи, які займалися в спортивних секціях з раннього віку, мають міцне здоров'я, розвинену мускулатуру. Фізичні вправи позитивно впливають на розвиток кістково-м'язової системи. І сприяють формуванню наполегливої ​​особистості з дуже сильним характером.

В нашому дитячому садку велика увага приділяється освіті дітей, повній підготовці до спеціалізованих шкіл. Заняття проводяться за унікальною методикою Олени Чернявської, за участю казкових героїв, із застосуванням цікавих історій. Тому дітям не нудно. Вони з цікавістю, співпереживаючи персонажам, допомагають їм вирішувати завдання. Таким чином кожна дитина легко навчається справлятися з непростими завданнями з математики. Запам'ятовує фонетичні основи, граматику, правильно вимовляє фрази, читає, логічно мислить.

Мета: навчити читати, писати, логічно мислити, підготувати до шкільної програми, виховати вольових дітей з міцним здоров'ям, навчити англійської мови, розкрити творчий потенціал.

Програма дитячого садочку за методикою Чернявської містить ефективні розвиваючі заняття. Вони сприяють формуванню особистості, здатності логічно мислити, легко засвоювати новий матеріал. Навчання предметів дається дітям без зусиль завдяки унікальній методиці з використанням елементів гри та казки. Занурюючись у світ чарівництва, незвичайних образів, вони відчувають задоволення від процесу навчання. Тому результати завжди перевершують очікувані.

Для дітей на базі нашого дитячого садку створено дві спортивні секції. В процесі занять хлопчики та дівчатка набувають спритності, гнучкості, зосередженості. Досвідчені тренери готують дітей до змагань, на яких вони часто перемагають. Дозовані фізичні навантаження формують правильну поставу, зміцнюють серцевий м'яз, сприяють поліпшенню кровообігу. Наші юні спортсмени досягають чудових результатів та ростуть дисциплінованими. Спорт відіграє важливу роль у формуванні цілеспрямованості.

Щоденник спортсмена, який ведуть дітлахи, привчає їх до систематичності, дисципліни. Вони можуть самостійно контролювати, оцінювати свої навантаження, досягнення та навички.

Використовуючи методики Олени Чернявської, спрямовані на всебічний розвиток, наші педагоги без зусиль досягають успіху в навчанні дітей. Налагоджуючи контакт з дітьми за допомогою гри та казки, вони підносять корисну інформацію у вигляді захоплюючих занять. Матеріали, які при інших умовах важко б засвоювалися дитиною, в нас сприймається легко, міцно запам'ятовується. Спонукаючи інтерес до читання, математики, логіки, викладачі бачать приголомшливі результати. Всі вихованці без винятку починають читати книги, вирішувати математичні завдання, правильно говорити і мислити.

Сьогодні найкращим способом вивчення англійської є занурення в мовне середовище. При цьому малюк не тільки позбавляється хвилювання перед іноземною мовою, вона стає йому зрозумілою та рідною. Ігровий метод і атмосфера казки не дають нудьгувати. Діти в нашому дитячому садочку настільки захоплені, що не помічають кінця занять. Завдяки інтересу вони легко навчаються говорити, читати й писати англійською мовою.

Клуб юних дослідників допомагає дітям пізнавати довкілля, сприяючи розвитку інтелекту. Потреба в нових враженнях і прагнення розгадати загадки сприяють прискоренню розумового розвитку. Пошуково-пізнавальні заняття охоплюють різноманітні безпечні дослідження, експерименти й багато цікавого.

Ми включили музичну освіту в програму з метою збільшення потенціалу кожної дитини. Музика позитивно впливає на психологічне здоров'я та задає ритм правильному розвитку. За допомогою даного предмета розвивається слух, моторика, розкриваються здібності.

Медсестра з великим досвідом, що працює в нашому дитячому садку, контролює самопочуття кожної дитини. Дає рекомендації батькам щодо їх стану здоров'я. Батьки отримують багато корисних порад.  Медик підбирає малюкам меню на кожен день.

Висококваліфіковані психологи надають підтримку батькам, допомагаючи справитися з проблемами. Матусі й татусі можуть поговорити з фахівцем про те, що їх турбує, попросити поради. Проконсультуватися щодо фізичного, психічного здоров'я дітей.

Дозвілля завжди повинне мати місце в житті дитини. Завдяки святковим подіям вона не просто відпочиває та розслабляється. Це дивовижна можливість відчути себе в казковій обстановці, у ролі улюбленого героя. Творча реалізація, виступ на публіці мають важливе значення щодо формування здорової, розвиненої особистості.

Чому навчиться дитина:

Спортивна освіта - невід'ємна частина життя хлопчиків та дівчаток. На базі дитячого садочку створені всі необхідні умови (досвідчені тренери, просторі, обладнані кімнати) для фізичного розвитку. Можливо, з малюка виросте спортсмен. Або просто сильна, здорова, всебічно розвинена людина.

Попередня сторінка Список пакетів Наступний пакет

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Facebook Instagram Youtube

Наші філіали