Ми працюємо з
Школа радості Олени Чернявської м. Харків
Пакет №4

«Дитячий садок з кулінарною школою»

Час: 8:00 до 19:00
  • розвиваючі заняття
  • клуб розмовної англійської мови
  • заняття в клубі юних дослідників
  • заняття в «Music club»
  • вітамінізоване сезонне меню
  • медобслуговування
  • психологічна школа «Супербатько - щаслива дитина»
  • клуб «Сімейного дозвілля»: щомісячна програма святкових ранків, розваг та вечірок
  • щотижневе заняття в «Кулінарній школі»
  • ведення «Щоденника кулінара»
  • кулінарна дегустація для батьків

Програма Олени Чернявської реалізується з метою створення умов, при яких діти із задоволенням освоюють колосальний обсяг знань. Вихованцям під силу легко вирішувати будь-яку складну задачу з математики, читати книжки, говорити англійською мовою. Вони чудово орієнтуються в геометричних поняттях і знають закони орфографії. Чітко розмовляють, проявляють креативність, творчий підхід. Досягти цього вдається завдяки взаємозв'язку між казковим світом і навчанням. За допомогою фантастичних казок діти захоплено освоюють нові матеріали.

Програма розрахована на повний робочий день. Кулінарія - захоплююче мистецтво, яке легко освоюється дітьми. Грамотний підхід до навчання гарантує масу приємних емоцій, розвиток творчого потенціалу в дітей. Цей розділ мистецтва включений в розвиваючу програму нашого дитячого садка, як один з важливих її елементів. Адже малюки не тільки навчаються самостійності, вони відкривають в собі нові таланти.

Мета: розкрити таланти дітей, підготувати до школи, привчити до самостійного приготування смачних і корисних страв, навчити англійської мови на початковому рівні, розвинути розумові здібності й кругозір.

Розвиваюча програма на основі методики Олени Чернявської складається з захоплюючих, корисних занять, які проводять висококваліфіковані педагоги. Вона охоплює цілий спектр вправ, що поліпшують моторику, мовні навички. Важлива увага приділяється логіці. Діти легко навчаються рахувати, віднімати, додавати, вирішувати задачі, правильно висловлювати думки. Головні якості, які розкриваються в дитині: індивідуальність, впевненість в силах, невимушеність у соціумі. Методика заснована на казкових історіях, в яких беруть участь діти, поступово опановуючи знання. Співпереживаючи героям, вони прагнуть виконати завдання на вищому рівні.

Наші кваліфіковані, досвідчені викладачі англійської мови приділяють особливу увагу саме мовним навичкам. Нерідко малята, запам'ятовуючи окремі слова, не можуть скласти їх в осмислені фрази. В нашому розмовному клубі все інакше. Адже мовне середовище поступово стає для них рідним. Англійська мова не викликає труднощів ні в однієї дитини, тому що уроки наповнені фантастикою, пригодами. Грамотно побудовані, цікаві заняття, засновані на грі й казці, прищеплюють любов до мови, навчають розуміти її тонкощі.

Всі діти - юні дослідники, яким не терпиться пізнати таємниці довкілля. Дивовижні відкриття, які здійснюють малюки під патронатом педагогів, викликають неймовірний захват. Навколо стільки незвичайного, цікавого для дітей!

Наш музичний клуб дарує дітлахам не тільки позитив і справжню насолоду. Кожен з них може відчути себе у ролі зірки. Фахівці допомагають розкрити, розвинути талант, слух у кожної дитини. Доведено, що це можливо навіть за відсутності вродженого музичного слуху. Музика й вокал позитивно впливають на психічне здоров'я дітей. Вчені вважають, що така грамота обов'язково повинна бути включена в програму розвитку.

Вітаміни, білки, мікроелементи - важлива складова повноцінного харчування для зростаючого організму. Професійний шеф-кухар готує страви, складені дієтологами на базі нормативів ГОСТ. На кухні дитячого садочка ви не знайдете жодного зіпсованого продукту або з простроченим терміном придатності. Цілорічно малюки 5 разів на день харчуються різноманітними стравами з екологічно безпечних продуктів.

Батькам доступна консультація психолога. Спеціаліст розповідає про тонкощі розвитку дітей у тому чи іншому віці. Дає вичерпні рекомендації, поради, розповідає про методи виховання.

Без свят неможливо уявити собі повноцінне щасливе дитинство. Малюки із задоволенням беруть участь в програмах вечірок, іменин, святкових ранків. Проявляють активність, прагнуть розкрити таланти.

Заняття з кулінарії проводяться для діточок щоденно. Доведений великий внесок у розвиток малюків за допомогою навчання кулінарному мистецтву. Діти починають розрізняти смак, колір, консистенцію. Навчаються порівнювати кількість продуктів. Запам’ятовують нові слова, їх значення. Усвідомлюють причинно-наслідкові зв'язки (якщо додати більше солі, можна пересолити). Робота в команді прискорює соціалізацію. Дитина починає розуміти, що означає співробітництво. Поступово розвиваються творчі здібності.

Ведення спеціального кулінарного щоденника сприяє привчанню дітей до порядку. Згодом придбані навички будуть відігравати корисну роль в житті хлопчиків та дівчаток. Дотримання певних правил, систематизація полегшують життя діткам в процесі навчання і стають корисними у побуті.

Позитивні результати завжди викликають гордість, упевненість в собі. Готова страва - результат діяльності дітлахів. Оцінка батьків має особливе значення для кожного з них. Тому дегустація страв для тат і мам - важливий момент для малюка. Всім дітлахам приємно радувати батьків смачним шедевром власного приготування.

Чому навчаться діти:

Медична сестра ретельно стежить за станом здоров'я всіх дітей. Батьки можуть звертатися з питаннями з приводу правильного харчування, способу життя. Кожна дитина в нашому дитячому садку протягом всього дня перебуває в цілковитій безпеці. Вона проводить час з величезною користю для здоров'я та розвитку, отримуючи корисні знання.

Попередня сторінка Список пакетів Наступний пакет

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Facebook Instagram Youtube

Наші філіали