Ми працюємо з

з 8:00 до 13:00
з 14:30 до 18:30
  • розвиваючі заняття
  • клуб розмовної англійської мови
  • заняття в клубі юних дослідників
  • заняття в «Music club»
  • вітамінізоване сезонне меню
  • медобслуговування
  • психологічна школа «Супербатьки - щаслива дитина»
  • клуб «Сімейного дозвілля»: щомісячна програма святкових ранків, розваг та вечірок

Авторська програма Олени Чернявської націлена на створення умов, в яких малюк невимушено навчається англійської мови, математиці, риториці. Стимул для освоєння мови - необхідність розуміти слова, фрази, вміти висловлювати емоції, прохання, побажання. Все це вдається легко завдяки незвичайному підходу, казковим історіям, в яких ролі головних героїв виконують наші вихованці.

Спонукання до надання допомоги казковому герою стимулює бажання отримати нові знання. При цьому дітлахи без зусиль освоюють складні навчальні матеріали. Вони легко справляються із завданнями з геометрії, математики, розуміють основи граматики, фонетики. Вільно читають, рахують, вирішують завдання з логіки.

Пробудження інтересу - головне завдання, з яким легко справляються досвідчені педагоги. Малюк відчуває себе комфортно в мовному чарівному середовищі, яке поступово стає для нього рідним. Новий матеріал подається у вигляді цікавих історій та пригод. В дітей не буває перевтоми, перевантажень, немає місця нерозумінню. Коли педагог підносить матеріал в захоплюючій формі, виникає щире бажання поглинати нові знання.

Мета: вивчення англійської мови, навчання читанню, математиці, логіки, повноцінний розумовий та фізичний розвиток, оволодіння базовою англійською мовою, стимул творчого потенціалу, здоровий спосіб життя.

Знайомлячись з культурою Англії, героями казок, діти занурюються в атмосферу мови, яку вивчають. Це прищеплює тягу до розмовної мови. Цікаво, грамотно побудовані заняття в казковій формі дають позитивні результати. В нас всі діти (без винятку) легко, швидко вивчають англійську мову.

Комплекс розвиваючих занять базується на програмі, яка побудована таким чином, щоб малюки в процесі гри, казкової історії поглинали максимальні знання. Важливі критерії - відсутність нудьги, монотонних дій, примусу. Викладачі навчають читати, розуміти звукоутворення. Діти вирішують складні математичні завдання, пізнають основи геометрії.

Дитина з раннього віку досліджує світ. Важливо відкрити для неї нові можливості для пізнання. Зробити кругозір більше й ширше, а життя цікавішим. Педагоги спрямовують діяльність малюків в потрібне русло при їх «дослідницькій роботі». Методика Олени Чернявської, яка базується на багаторічному досвіді, показує позитивні результати на практиці.

Музичні заняття корисні для всіх дітей без винятку. Вони дозволяють розвивати голос, слух, сприяють поліпшенню мозкової діяльності. Використовуються спеціальні вправи, спрямовані на формування логічного, творчого мислення.

Наша кухня настільки різноманітна й корисна, що ви, матусі й татусі, можете бути спокійними за здоров'я малюків. Всі продукти проходять попередній відбір. Меню складається згідно з нормативами ГОСТ. Якщо дитина вимагає індивідуального годування, це враховується при складанні списку страв.

Наш медик пильно стежить за здоров'ям маленьких підопічних. Виявляє можливі проблеми, дає потрібні поради, рекомендації батькам. Ви зможете отримати консультацію щодо харчування, здоров'я ваших малюків.

На базі програми передбачені курси для батьків. Досвідчений психолог розказує про проблеми дитячого віку, допомагає мамам і татам з ними справлятися. Розкриваючи таємниці дитячої психіки, підбираючи найкращі способи виховання, ви гарантуєте малюкові щасливе дитинство та майбутнє.

Дозвілля відіграє важливу роль у вихованні повноцінної особистості. Грамотно складені урочисті програми прищеплюють креативність, виховують творчий потенціал. Малюки починають розуміти, що життя складається з цікавих буденних днів і барвистих свят. Участь в заходах у вигляді вечірок, дитячих ранків, днів народження позитивно позначається на психічному здоров'ї дітей. Приносить їм приємні емоції, наповнює життя радістю.

Дитина навчиться:

Програма підходить для діточок, чиї батьки бажають привести до садочку малюка на неповний робочий день. Цей період часу дитина буде зайнята захоплюючими іграми, постійно поглинаючи нові науки. Вона повністю підготується до спеціалізованій школі. Заняття починаються або з 8:00, або після обіду.

Попередня сторінка Список пакетів Наступний пакет

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Facebook Instagram Youtube

Наші філіали