Ми працюємо з

Запрошуємо на кулінарну ярмарок!

З радістю повідомляємо вам, що 28 і 29 грудня в дитячому центрі Школа радості за адресою: м. Харків, вул. Северина Потоцького, 26 пройде справжнісінький передноворічний кулінарний ярмарок!

У програмі усіма улюблені солодощі, приготовані нашим шеф-кухарем:

- знаменитий на весь світ торт «Київський» з повітряними коржами безе та смачним кремом «Шарлот»;

- різдвяний штрудель з найтоншого тіста з яблучно-коричної та вишневої начинками;

- новорічні ароматні пряники, прикрашені різнобарвною глазур'ю;

- святковий торт «Новорічний настрій»;

- ніжний шоколадно-бісквітний торт «Вишнева спокуса».

А також, така улюблена дітьми, італійська піца з хрустким краєм, найрізноманітнішими начинками та скоринкою ароматного сиру зверху.

У вас і ваших малюків є можливість весело, в дружній атмосфері провести час в компанії дітей та їх батьків, зарядитися позитивом і святковим настроєм, покуштувати різну смакоту, створену нашим професіоналом-кондитером і оцінити якість приготування їжі на нашій кухні.

Чекаємо Вас у гості!

Опубліковано: 22.02.2018