Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт
Школа радості Олени Чернявської м. Харків

Як підготуватися до фотосесії?

Дізнавшись, що в Школі радості проходить акція: 50% знижки при попередньому записі на фотосесію до дня святого Валентина і, зваживши всі за та проти, ви нарешті зважилися! Ця стаття, сподіваємося, допоможе вам не розгубитися та грамотно підготуватися до цього захоплюючого процесу. Адже результат фотосесії тільки на 50% залежить від професіоналізму фотографа, решта – в ваших руках. Отже, поїхали:

1. Вибір фотографа.

Будь-яка фотосесія – це робота команди, від злагодженої роботи якої залежить в якій атмосфері пройде цей захід і які будуть в результаті фотографії. З метою економії ви можете відмовитися від візажисту та перукаря, зробивши все самостійно, а ось на фотографі економити не варто. При виборі фахівця, звичайно ж, варто подивитися портфоліо, у кожного фотографа свій почерк і бачення кінцевого результату. Наскільки він збігається з вашим, бажано дізнатися при зустрічі, до призначення дати фотосесії. Можна принести фото, які вам подобаються, так буде простіше зрозуміти один одного. Дуже важливо, щоб вам було комфортно в спілкуванні, адже кращі кадри виходять, якщо модель розслаблена й легко імпровізує.

2. Місце зйомки.

Отже, фотографа ви обрали, тепер потрібно визначити з місцем, де ви хочете зніматися, це може бути студія, природа або ваш будинок. Фотосесія на вулиці хороша яскравими фарбами природи: золотою осінню це жовті та багряні листя в поєднанні з ще зеленою травою, взимку – пухнастий сніг, іній на деревах, сніжки та сніговики, навесні – смарагдово-зелена травичка та перші квіти, влітку – різнотрав'я та різнобарвності. У будь-який сезон можна знайти гарний фон і вдалий ракурс.

Але істотним недоліком фотосесії на природі є залежність від примх погоди. Щоб уникнути ризику, можна влаштувати фотозйомку в приміщенні, будинку чи в студії. Якщо у вас достатньо місця та світла, то ви можете влаштувати зйомку в комфортних умовах рідного дому. Якщо ж ви хочете різноманітні кадри з різним інтер'єром і реквізитами, то це, звичайно ж, студійна зйомка.

3. Створення образу.

Дуже важливо придумати ідею зйомки і свій образ. Чи буде це портрет, фотопрогулянка по красивих місцях, ігри в сніжки або катання на роликах, сімейне цікаве проведення часу або фотозйомка одного дня з вашого життя. І виходячи з цього, продумується інтер'єр і образ всіх діючих в фотосесії осіб.

Для зйомки краще всього підібрати не менше 3-4 різних нарядів, це може бути образ в пастельних тонах, яскравий, веселий наряд, і більш урочистий варіант. Якщо планується сімейна фотозйомка, то тут ще потрібно враховувати поєднання нарядів всіх членів сім'ї. Дуже важливо, щоб одяг всіх членів сім'ї був однакових відтінків, без строкатих малюнків і написів. Цікаво виглядають фотографії, де мама та дочка або тато й син в однаковому одязі. Безпрограшний варіант – джинси одного відтінку та однотонний світлий верх.

Взуття має бути максимально зручним і відповідним за стилем, для дівчат красиво в кадрі будуть виглядати туфлі на шпильці. Зачіску та макіяж найкраще довірити професіоналам і добре б взяти з собою фото образ, який ви хочете втілити.

4. Пози та ракурси.

Ідеальний варіант, якщо ви продумали в деталях ідею вашої зйомки, потренувалися перед дзеркалом, роздрукували фото з позами та ракурсами, які сподобалися, обговорили все з фотографом і прийшли до єдиної думки. Якщо цього не сталося, то залишається довіритися фотографу, розслабитися та сміливо імпровізувати, адже одноманітність набагато страшніше.

5. Настрій.

Ну й останнє за списком, але не за значенням – це настрій всіх учасників фотосесії. Переконайтеся, що всі майбутні фотомоделі якщо не в захваті, то хоча б, не в жаху від майбутнього заходу, не варто нікого тягти насильно. Постарайтеся виспатися та не пити багато рідини, особливо спиртне. Не варто йти на зйомку, як щільно поївши, так і голодним. У першому випадку у вас буде бажання полежати на дивані в холі, а в другому - перед очима будуть картинки з апетитними стравами.

Якщо ви плануєте фотозйомку з дітьми, добре б взяти з собою фрукти, булочки, цукерки, щоб влаштувати перерву, коли всі втомляться або використовувати як реквізит. Також варто подбати про розваги дітей, щоб вони не занудьгували, в цьому допоможе улюблена іграшка, олівці, книга. Але не потрібно брати планшет з мультиками або іграми, ви ризикуєте провести зйомку без улюбленого чада.

Але головне, що дійсно варто взяти з собою – це гарний настрій і ви обов'язково отримаєте задоволення від цього цікавого та захоплюючого процесу!

Ми чекаємо вас на наші фотосесії:

25 і 26 січня в філіалі за адресою: вул. Дружби Народів, 273.

31 січня в філіалі за адресою: проспект Любові Малої, 6-А.

1 і 2 лютого у філіалі за адресою: вул. Северина Потоцького, 26.

5 і 6 лютого у філіалі за адресою: вул. Ахсарова, 13-Б.

Опубліковано: 27.02.2018