Вітаміни взимку – легко!

Зима триває: на вулицях вогкість, прохолода, мало світла та трохи свіжих фруктів. Ми відчуваємо велику стомлюваність, і падає наш імунітет. Це ж стосується і дітей.

Зараз особливо важливо звертати увагу на раціон дітей. Чи отримують вони необхідні мікроелементи? Чи вистачає вітамінів вашій дитині? Повноцінне чи харчування у неї  в дитячому садку? – питання, які частіше усього задаються уважними батьками.

До теми харчування співробітники саду Олени Чернявської ставляться дуже серйозно, адже раціон – основа здоров'я малюків і їх розвитку! Коли ви приводите дитину в «Школу радості», вам абсолютно нема про що турбуватися, адже у нас працюють чарівники – кулінари, медсестра, яка завжди є в штаті та готова відповісти на питання, й навіть свої психологи! Всі ці ланки беруть активну участь в побудові повноцінного, часом індивідуального, для дитини раціону. Ми уважно стежимо, щоб у ньому було присутнє все необхідне. Навіть якщо ви захочете, щоб вашій дитині в садку не давали м'яса, або, наприклад, молочних продуктів, ми завжди знайдемо, чим його замінити та смачно нагодуємо вашого малюка. Так, саме смачно, тому що наш шеф-кухар міг би захистити дисертацію на тему «Як нагодувати малюків», але, благо, він із задоволенням працює у нас на кухні! Ми ніколи не змушуємо дитину їсти через силу: ті, хто не хоче, може просто перекусити фруктами, яких вистачає в садку. Ми відкриті до діалогу з кожною мамою й татом, які дотримуються специфічного способу життя, та володіємо можливістю надати їх малюкові альтернативу.

Щоб взимку поповнювати запас енергії, дітям просто необхідно давати свіжі фрукти. У нашому садку три основних прийоми їжі та два перекуси, який складається як раз з фруктів, соків і чаю. Раціон складається зі смачних каш, м'яса, риби, тушкованих овочів і, звичайно, салатів. Також у нас в кухні печуть ароматну випічку та узвари. Кухня обладнана сучасною технікою, і ми уважно ставимося до доставки продуктів – спеціальна машина – холодильник нам доставляє їх два рази в тиждень.

Ми буваємо так зайняті у перебігу подій, що випадково можемо упустити важливі складові нашого здоров'я – раціон. Приводячи дитину в дитячий садок «Школа радості», ви будете спокійні за її здоров'я, адже тут про нього піклуються професіонали, які знають та люблять свою справу.

Опубліковано: 27.02.2018