Ми працюємо з

Школа моделей в дитячому садку Школа Радості

Яка дівчинка не мріє спробувати себе в ролі маленької моделі? Фотосесії, перші кроки на подіумі, демонстрація нарядів і атмосфера свята - все це розбурхує уяву навіть самої крихітної принцеси. Сьогодні у малюків з'явилася можливість взяти участь в імпровізованих модних показах, а також проявити свої творчі здібності в театральних постановках, які організовуються в дитячому садку «Школа радості». Тут крихітки точно не занудьгують, оскільки досвідчені педагоги перетворять кожен день їхнього перебування в цих стінах на справжнє свято.

Нехай кожен малюк блищить

У сучасному світі вміння подати себе цінується дорого, тому бажано виробляти це з самого дитинства. Фахівці дитячого садка точно знають, на що слід зробити упор і як допомогти малюкам відчути себе сміливіше, талановитіше, рішучіше. Завдяки вмілим прийомам з боку педагогів кожен маленький вихованець легко зможе опанувати навичками акторської майстерності і показати себе з кращого боку. А фотосесії, на яких юні моделі будуть сяяти, стануть подарунком для кожного малюка і приведуть у захват їх батьків. В нашій школі моделей ніхто не буде скрупульозно вимірювати параметри дітей, нарікати на маленький зріст або велику вагу вихованця. Всі діти гарні по - своєму, і наші педагоги готові перетворити кожну дитину в маленький діамант, який засяє після ограновування.

Існує чимало модельних дитячих агентств, але саме наше виділяється серед інших, тому що воно знаходиться в дитячому садку, де панує дружня атмосфера, і кожен вихователь:

• має профільну освіту;

• володіє новітніми педагогічними методиками;

• вміє знайти індивідуальний підхід навіть до самого непосидючого малюка;

• пропонує захоплюючі заняття, які розвивають і навчають дитину;

• знаходить спільну мову з малюками, уникаючи примусу і підвищення голосу.

І гасне на сцені світло

Одним з найбільш захоплюючих заходів в нашому садку є театральна постановка. Творчі таланти наших педагогів допомагають створювати барвисті сценарії, в яких знайдуться ролі для кожної дитини. Атмосфера уявлення захоплює настільки сильно, що навіть самий боязкий малюк забуде про свої страхи і стане частиною барвистого дійства на сцені. Костюми маленьких акторів, як не можна краще, гармоніюють з виставою і допомагають висловити характер персонажа найточнішим чином. Справжня театральна сцена запалюється яскравими вогнями, вітаючи кожного маленького актора, і всі відчувають себе, як одна велика сім'я. У цьому також полягає заслуга наших талановитих педагогів, які створюють атмосферу єднання. Завдяки таким барвистим заходам діти відчувають себе сміливіше і впевненіше в собі, вчаться триматися перед публікою і відкривають в собі акторські таланти. Дуже важливо, щоб батьки були в ролі глядачів, оскільки це служить додатковою підтримкою для малюків, які бояться виступати. Підбадьорлива усмішка коханої мами - що може заспокоїти дитину найкраще?

Ми намагаємося, щоб вистава була максимально реалістичною, тому дбаємо навіть про те, щоб були випущені маленькі театральні квитки. Це створює атмосферу, близьку до тої, яка буває перед виставами. Коли зал для глядачів заповнюється батьками, піднімається завіса, і малюки представляють своїх персонажів.

Наш дитячий садок «Школа радості» готовий допомогти вашим крихіткам розвинути свої творчі здібності, спробувати свої сили в акторській майстерності, стати учасником фотосесії і відчути себе своєю в нашій маленький і дружній родині.

Опубліковано: 27.02.2018