Романтична фотосесія в усіх філіях

Дата: 20 березня 2019

Час: 10:00-12:00

Вартість:

Возраст: від 3 до 7 років

Місце проведення: Всі філії "Школи радості"

Телефон: (050) 775 90 54

"Школа радості" Олени Чернявскої запрошує всіх бажаючих взяти участь в найромантичнішому фотосеті цього року. Ми підготували оригінальні декорації, наповнені атмосферою кохання. Але це ще не всі сюрпризи, цього року ми пропонуємо нашим маленьким моделям перетворитися за допомогою костюмів в стилі ретро.

Раритетні автомобілі, вінтажні сукні і стильні аксесуари - фотографії будуть дуже яскраві і оригінальні. А наші професійні фотографи роблять найкращі кадри! У нас просто не буває нефотогенічних людей і малюків у поганому настрої! Весело, барвисто і швидко - фотосесії проходять в режимі, оптимальному для дитини.

Що може бути приємніше перегляду сімейного альбому?! У ньому видно, як ростуть діти, як трансформується сім'я, відбиваються захоплення і головні події. Наповнюйте альбом сторінками з життя вашого малюка і ці фотографії стануть приємним спогадом на багато років!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам