Наші переваги

5 вікових груп та проведення розвиваючих занять

Збалансоване харчування для росту дитячого організму

Щомісячно 20 годин розмовного англійського

Медичне обслуговування

Авторська методика «Навчання у казці»

Сімейні свята

Цілодобова охорона та відеоспостереження

Всебічний розвиток

У дитини обов’язково відкриються танцювальні, художні, спортивні та музичні таланти

Клуб англійської мови

Щетинина Оксана Анатоліївна

Директор філіалу

З 1995-1999 Харківський педагогічний коледж

«Вихователь дошкільних навчальних закладів, організатор фізичного виховання»

З 1999-2003 Харківська Державна Академія Фізичної Культури, вища освіта, вчитель фізичного виховання. Тренер гімнастики. У 2010 р та 2015 р. Курси підвищення кваліфікації. «Вихователь дошкільних навчальних закладів».

Досвід роботи – 19 років.

Ольховська Марина Володимирівна

Вихователь

Закінчила в 2019 р Харківську державну академію фізичної культури, учитель фізичного виховання.
У 2014 р пройшла курси підвищення кваліфікації:
"Вихователь дошкільних навчальних закладів,
викладач розвиваючих занять ".

Досвід роботи 5 років

Кулик Галина Іванівна

Вихователь

Харківське педагогічне училище «Дошкільна освіта».

Досвід роботи: 37 років.

Атмосфера дитячого садочку

Гортати фотоальбом
Майстер-клас з ліплення кульок з білої глини
Квест по пошуку ключа від таємної кімнати
Майстер-клас по країнам
Майстер-клас по гірках
Майстер-клас по кубиках
Майстер-клас по саду

Дітям ніколи нудьгувати

Наш канал на youtube
Студия вокала для детей в Школе Радости Елены Чернявской
Deti Studiya - 2015

Відгуки батьків

Від всієї души хочу подякувати колективу освітнього центру за теплу, дружню атмосферу, створену як для дітей, так і для батьків, за індивідуальний підхід до навчанню кожної дитини!

Особливо хочу відзначити професіоналізм педагогів з англійської мови, Катерини та Анастасії, їх вмінню прищепити дитині чотирьох років інтерес до процесу навчання та, звичайно, за видимий батькам результат -  отримання знань та навичок.

Приходьте знайомитися

Залиште свої контактні дані, ми запишемо вас на індивідуальну екскурсію по дитячому садку.

Заповнюючи форму, я даю свою згоду на обробку персональних даних

Дитячий садок поряд з вашим домом

Дитячий садок «Сонячний» - школа нового покоління в районі Індустріальний

Наш заклад створений для того, щоб ваші дітки з найніжнішого віку мали всі найкращі умови для повноцінного росту й розвитку. Ми зібрали найсильніший з точки зору професіоналізму персонал з числа дбайливих вихователів та педагогів. Будівля дитячого садка розташована в спокійній місцевості зі зручною транспортною розв'язкою, за адресою: вул. Северина Потоцького, 26. Найближчі станції метро: «Масельського», «Тракторний завод».

Тут є все необхідне для того, щоб виростити малюка всебічно розвиненим. Досвідчені фахівці виявляють задатки у всіх дітей без винятку, допомагають реалізувати на практиці. У батьків не буде необхідності шукати додаткові гуртки, майстер-класи. Їх у нас в достатку й на будь-який смак.

Дитячий сад, в якому навчають у ігровій формі

Малюки охоче поспішають до нас вранці, а вдома готові поділитися новими відкриттями. «Сонячний» - маленька світла країна, наповнена теплом, очікуванням чарівництва. Діточок не змушують вчити англійську мову, читати, рахувати. Вони прагнуть цього самі, з великим задоволенням - уроки схожі на казку. Цікаві, корисні методики, за якими працюють викладачі, перетворюють заняття на захоплюючу гру.

Занурення у мовне середовище дозволяє легко освоїти іноземну мову. Ефективні методики чудово розвивають логіку мислення, готують дітей до вступу виключно в спеціалізовані школи. Хлопчики й дівчатка вчаться рішучості, спілкуванню з однолітками, розвивають креативність.

Діти ростуть здоровими

Важливе значення в нашому сонячному куточку приділяється здоров'ю дітей. Педагоги і медичний персонал привчають їх дотримуватися режиму дня, сну, харчування. Ми детально пояснюємо малюкам, чому важливо зберігати здоров'я з раннього віку. У кімнатах передбачені зони відпочинку, є зручні меблі. Денний режим включає фізкультуру, прогулянки на свіжому повітрі, на огородженій території.

Повноцінне харчування, багате вітамінами, білками, іншими корисними речовинами, сприяє правильному розвитку. Всі закуповувані продукти проходять ретельний відбір на предмет якості. Використовується тільки екологічно чиста питна вода. Їжу готує шеф-кухар з великим досвідом, на основі меню, складеного дієтологами. Наша філія дитячого садка - маленька країна, наповнена сонячним світлом і літнім комфортом.