Ми працюємо з

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

ПривітанняХарківського міського голови

Геннадія Кернеса

з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Шановні працівники та батьки приватного закладу дошкільної освіти «Дитячий садок Олени Чернявської»! Дорогі діти!

День Перемоги - завжди особливий день, а 75 років по тому тим більш. Наших ветеранів залишається все менше. На весь величезний Харків - всього кілька сотень тих, хто реально пройшов пекло і вогонь війни. В першу чергу ветеранам наші слова подяки. Нам слід не забувати тих, хто не повернувся з фронтів, тих, хто пішов від нас уже в мирний час, піклуватися про тих, хто ще поруч з нами, і не допустити відновлення тих страшних подій.

Вітаю вас з 75-ю річницею Великої Перемоги! Бажаю всім нам в першу чергу миру. Того миру, за який боролися наші великі предки. Ветеранам та дітям війни ще раз хочу сказати спасибі! Спасибі за те, що вижили, за те, що боролися, за те, що перемогли! Я зроблю все, щоб ваш подвиг ніколи не був забутий. Харків вас любить і цінує. З Днем Перемоги!!!

З повагою,

Харківський міський голова                            Геннадій Кернес