Ми працюємо з

Навіщо дівчаткам займатися бойовими мистецтвами?

Існує стереотип, що заняття бойовими мистецтвами – прерогатива хлопчиків, хоча сьогодні й дівчатка досягають в цьому дуже великих висот.

При виборі виду мистецтва для дитини, варто визначитися чого саме вона хоче. Одна справа – просто тримати себе в формі, а інша – націленість на перемогу у всьому.

Отже, навіщо дівчаткам займатися бойовими мистецтвами?

1. По-перше, бойові мистецтва, на відміну від командних видів спорту не пов'язані з сезонністю, та можна ними займатися протягом усього року. Це сталість прекрасно розвиває дисципліну.
  2. З приводу дисципліни: будь-яке з бойових мистецтв – постійна робота над собою з фокусом на деталях. Під час будь-якого виду практики існують свої традиції та ритуали, правила та протоколи. Це вчить дітей поважати один одного. Коли якості дисципліни та толерантності стануть звичкою, вони вплетуться на повсякденне життя.
  3. Безумовно, важлива причина для будь-якої дівчинки, а в майбутньому дівчини, – вміння самооборони. Бойові мистецтва тренують рефлекси та надають впевненості в собі.
  4. Ще одна з важливих рис – акцент на індивідуальних досягненнях. Якщо в командних видах спорту є конкретна функція, то тут успіх вашої дитини залежить тільки від неї самої. І це, безумовно, виховує характер і стимулює до практики.
  5. Практика тренування включає в себе: розминку, розтяжки, спаринг і відпрацювання. Все це в комплексі дає дитині не тільки сильні та витривалі м'язи, а ще й міцну серцево-судинну систему та міцний імунітет.
  6. У центрі розвитку «Школа радості» ви можете бути присутнім на тренуванні разом з дитиною. Якщо у вас вдома є простір для тренування – прекрасна можливість разом потренуватися, та весело провести час зі своєю дитиною.

Повірте, для вашої дитини ваше спільне тренування та повага її особистих досягнень – кращий подарунок, який ви можете їй зробити.

І ще пара причин, які стосуються саме Східних єдиноборств.

Крім очевидного фізичного розвитку у вашої дитини, на тренуваннях по кунг фу велика увага приділяється вихованню моральних якостей. З давніх часів ченці Шаоліня приділяли увагу саме розвитку спокою. Всупереч, розхожій думці, що бойові мистецтва – заняття тільки для хлопчиків, в центрі розвитку Олени Чернявської навчають й дівчаток теж. «В першу чергу люди приходять в школу заради традиції бойових мистецтв Шаоліня та культури Китаю, – ділиться вчитель Кайдашко Світлана. – Багато традицій збереглося до наших днів, тому що дійсно здатні допомогти на нашому життєвому шляху. Найголовніше в практиках – любов. Потрібно любити людей і життя. Серце має бути великим, як небо».

Опубліковано: 27.02.2018