Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт

Час: 10:00-16:00

Вартість:

Возраст: від 5 до 7 років

Місце проведення: Всі філії "Школи радости"

Телефон: (050) 775 90 54

Настала довгоочікувана весна і так хочеться довше бути на вулиці, грітися під першими променями сонця і спостерігати за природою, що прокидається. Особливо радіють прогулянкам діти, адже це можливість побігати, покататися на велосипеді, пограти в ігри.

Школа радості Олени Чернявскої запрошує дітей від 5 до 7 років в справжнісінький туристичний похід.

Турпохід - це ідеальний відпочинок від метушні великого міста, на природі активізуються пізнавальні процеси, а ще діти вчаться спільно знаходити рішення в складних ситуаціях і отримують особливе задоволення від активного відпочинку.

Ми зробимо наш похід повчальним і цікавим:

- навчимо дітей правильно збиратися в похід, що потрібно, а що не варто брати з собою в похід, вони самі зберуть свої рюкзаки;

- ми долатимемо перешкоди, і будемо розвивати витривалість;

- діти пройдуть курс виживання : як знайти дорогу, якщо загубився, як сховатися від дощу і де збирати дрова для вогнища;

- разом ми зваримо на вогнищі справжнісіньку польову кашу, смачніше за яку немає нічого;

- вихователі приготували для дітей квест: цікаві завдання, що розвивають уяву, карта із скарбами і багато пригод;

- ми вчитимемося розуміти природу: як відрізняється листя на деревах, які сліди залищає та, або інша тварина, чим займаються комахи.

Спілкування з природою неможливо замінити нічим, турпоходи розвивають орієнтацію в просторі, витривалість, допитливість і розширюють кругозір.

Подаруйте дитині незабутній день пригод в лісі і в майбутньому він віддасть перевагу активному відпочинку над безцільним просиджуванням перед телевізором!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам