Студійна фотосесія у філіях Школи радості

Дата: 27 листопада 2018

Час: 10:00-18:00

Вартість:

Місце проведення: Всі філії

Телефон: 050-775-90-54

Зима - унікальна пора року. Найцікавіші казки нашого дитинства пов'язані саме із зимовою тематикою. Це казка про 12 місяців і Морозко, Снігову королеву і Снігуроньку. Усі знають, що зимові свята найдобріші і найбільш загадкові. Діти з нетерпінням чекають на Новий рік Діда Мороза з мішком подарунків. Та чого там приховувати, дорослі теж в глибині душі чекають чаклунства і дива, загадують бажання і вірять що вони обов'язково здійсняться! І так хочеться залишити в душі те солодке почуття свята, тепла і затишку, коли за вікном бушує завірюха і потріскує мороз. Хочеться продовжити казку і святковий настрій.

Організатори Школи радості Олени Чернявської пропонують вам чудовий спосіб надовго зберегти в пам'яті приємні спогади. І запрошують всіх бажаючих на тематичну зимову фотосесію.

Для того, щоб процес фотосета приніс вам тільки задоволення ми продумали все до дрібниць, та підготували декілька різних фотозон. Не виходячи з теплого приміщення, ви зможете опинитися в засніженому лісі з пухнастими ялинками. Або ж зручно влаштуватися біля каміна в заміському будинку. Так само у нас можна побувати в казково розкішних королівських інтер'єрах.

Для вашої зручності ми підготували величезну кількість різних карнавальних костюмів і тематичних аксесуарів. Вам ні про що не доведеться піклуватися, тільки взяти гарний настрій і прийти до наших професіоналів на фотосесію. А якщо ви змерзли в дорозі, то вам з радістю запропонують чай або каву і смачне печиво до них.

Тому, не зволікайте, а швидше приходьте до нас. І ми втілимо всі ваші творчі ідеї в мистецтві фотографії. Які ще багато років нагадуватимуть вам казку.

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам