Новорічний розіграш торта в "Сонячному"

Дата: 28 грудня 2019

Час: 12:00

Вартість:

Возраст: 3-6 років

Місце проведення: Садок "Сонячний", вул. Северина Потоцького, 26

Телефон: 050-775-90-54

Викладач: Оксана Анатоліївна

Увага! "Школа радості" Олени Чернявскої приготувала новорічний сюрприз для усіх учасників майстер-класів. Адже наші діти своїми маленькими ручками на зайняттях освоювали нові техніки, фантазували і створювали справжні шедеври, і радували ними вихователів і батьків. Напередодні Нового року ми проводимо розіграш торта від справжнього професіонала своєї справи - кулінара "Школи радості".

Хто хоч раз скуштував торти від нашого шеф-кухаря залишається їх прихильником назавжди! І це не порожні слова, у нас кращий кулінар, адже в її "репертуарі" десерти на будь-який смак! Пісочне печиво і тістечка з бісквітних коржів, торти з дитинства по ДСТУ і муссовые торти, "Эстерхази" і "Прага", торт "Орео" і "Шоколадна вишня" - у нас є торти на будь-який смак.

І звичайно, всі десерти виготовлені з найсвіжіших продуктів, без барвників і консервантів - їх сміливо можна давати дітям. Це варто обов'язково спробувати!

Бажаємо перемоги усім учасникам розіграшу!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам