Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт
Школа радості Олени Чернявської м. Харків

Млинцевий ярмарок. Кулінарний майстер-клас "Млинці асорті"

Возраст: від 3 до 6 років

У розпалі масляний тиждень, всі активно проводжають зиму і закликають скоріше прийти весняне тепло. Традиційно, ці народні гуляння супроводжуються хороводами, піснями і народними обрядами. У "Школі радості" Олени Чернявскої щороку з розмахом проходить це чудове народне свято. А яка ж Масниця і без млинців?!

Млинці здавна були символом сонця, адже вони такі ж круглі і гарячі. Традиційно, на масляний тиждень, господині пекли багато млинців з різними начинками і пригощали усіх родичів і друзів.

Ми теж вирішили почастувати всіх наших гостей цим символом Масляної. Тому спеціально для вас, наш шеф-кухар розробила найсмачніше в Харкові, а може і в усій Україні, млинцеве меню: солодкі млинці з 4-ма видами варення, карамелізованими яблуками і горіхами, млинці з сиром і родзинками, млинці з апельсиновим джемом, фантастичні млинці з соусом болоньєзе, млинці із спаржею, бринзою, солодкий перцем, млинці "фрікасе з куркою".

Але це ще не все, ми організували кулінарний майстер-клас "Млинці асорти". Тут діти і батьки зможуть дізнатися всі секрети смачних млинців від нашого шеф-кухаря, і самостійно зпекти свій самий кращий млинчик.

Приходьте, на цьому кулінарному святі кожен обов'язково знайде для себе і рідних що-небудь смачненьке!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам