Майстер-клас "Весняний кошик"

Возраст: від 3 до 6 років

Щороку ми з великим задоволенням чекаємо одне з найдивовижніших і по-справжньому весняних свят - Міжнародний жіночий день!

Цього дня звучать поздоровлення і слова кохання на адресу самих кращих жінок: чудових мам, добрих бабусь, чарівних сестер, мудрих вихователів.

У "Школі радості" Олени Чернявскої цього дня звучать поздоровлення у вигляді віршів, пісень і святкових листівок. Багато чоловіків дарують коханим жінкам квіти, але можна придумати подарунок, який стане особливим і запам'ятається назавжди. Для того, щоб малюки порадували своїх мам саме таким сюрпризом, у нас проходить майстер-клас "Весняний кошик".

На зайнятті діти висаджуватимуть живі квіти в красиву і стильну вазу. Упевнені, такий букет стане фантастичним подарунком для кожної дівчинки або жінки. Квіти будуть радувати милих пані не один день, а той факт, що букет створили найулюбленіші долоньки - завжди зігріватиме серце мами або бабусі.

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам