Ми працюємо з 8:00 - 19:00 пн-пт

Час: 15:00-16:00

Вартість:

Возраст: від 3 до 7 років

Місце проведення: вул. Дружби Народів, 273. Філія «Теремок»

Телефон: 050-34-36-994

Викладач: Малишкіна Вікторія Леонідівна

У кожного з нас в дитинстві була найулюбленіша іграшка: у когось це був плюшевий ведмедик або зайчик, у когось вантажівочка або літачок. Ми з теплом згадуємо той час, коли разом досліджували навколишній світ, довіряли секрети пухнастому вушку і спали потім в обіймах.

Для маленького чоловічка іграшка - це цілком реальний образ, найперший друг, який вислухає і поспівчуває, з яким легше переносити усі неприємності, такі, як наприклад, похід в лікарню. Це шматочок будинку і з ним спокійніше у будь-якій ситуації. З улюбленою іграшкою дитина вчиться створювати стосунки і піклуватися, адже улюбленець ще більше беззахисний, ніж його маленький власник.

Якщо у вашого малюка немає улюбленого м'якого друга або хочеться завести  ще одного - приходите до нас, разом ми створимо унікальну іграшку, яка відразу і назавжди займе важливе місце в серці свого хазяїна. Адже створювати вірного товариша ми будемо своїми руками. Кожна дитина самостійно вибере собі м'яку іграшку: собачку, сову або зайчика. І під керівництвом наших вихователів, крок за кроком, ваш непосидько створить образ улюбленої іграшки, розмальовуючи її акриловими фарбами.

Створена руками вашого малюка, іграшка обов'язково стане найулюбленішою, вони разом боятимуться крокодила під ліжком і тітки доктора, будуть злитися, що треба йти додому після прогулянки і не можна перед обідом їсти цукерки. І коли ваш крихітка виросте, з теплотою згадуватиме улюбленого друга, створеного в Школі радості!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам