Ми працюємо з

Час: 10:00-12:00

Вартість:

Возраст: 3-7 років

Місце проведення: Всі філії "Школи радості"

Телефон: (050) 775 90 54

Піца - національна страва Італії і одна з найпопулярніших страв у світі. Кругла перепічка з тонкого тіста, покрита соковитою начинкою і рясно посипана сиром, - від такої смакоти неможливо відірватися! Але ще цікавіше її створювати, особливо дітям, адже кулінарна фантазія в цій страві не обмежена. Наприклад, в Японії піцу роблять з морепродуктами, в Індії - з імбирем і соєвим сиром, а у Бразилії - із зеленим горошком.

Школа радості Олени Чернявскої запрошує дітей на майстер-клас по випічці піци. Під чуйним керівництвом нашого шеф-кухаря, діти вивчать усі тонкощі приготування цього пирога: замісять тісто, уміло розкотять, розкладуть начинку за своїм смаком і відправлять запікатися. Під час кулінарного процесу, малюки дізнаються історію виникнення піци і цікаві факти з нею пов'язані. Ми пограємо в кулінарне "питання-відповідь", інші цікаві ігри і встигнемо зголодніти.

Ну, а в кінці, нас чекає саме захоплююче - дегустація піци, приготованої нашими маленькими пицайоло. Усі учасники весело проведуть час, опанують роботу з тістом і отримають іменну грамоту юного кухаря.

Упевнені, додому ваша дитина прийде наповнена новими враженнями і навичками, і зможе вас почастувати своїм фірмовим італійським пирогом.

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам