Кулінарний МК «Цукерки ручної роботи»

Дата: 08 лютого 2022

Час: 11:00

Вартість: 0

Місце проведення: вул. Ахсарова, 13-Б,

Телефон: 050-300-20-20

Викладач: Ольга Вікторівна

Кулінарний МК «Цукерки ручної роботи»

Багато хлопчики і дівчатка постійно крутяться на кухні, намагаючись допомогти батькам у приготуванні страв. Саме для таких цікавих кухарів створений подібне свято. Вони можуть відчути себе справжніми шеф-кухарями, кондитерами, не тільки приготувавши, але і прикрасивши страву на свій розсуд. Святковий стіл формується з цих страв, самостійно приготованих дітьми, тому вони здаються набагато смачніше.

Така розвага не має вікових обмежень. Дитячі кулінарні майстер-класи доступні для учасників від 3-4-х років. Найпростіші їх варіації — це приготування бутербродів, піци, випікання печива, приготування салату з готових шматочків фруктів або овочів. Чим менше учасники, тим більше заготовок потрібно зробити заздалегідь. Особливим професіоналізмом відрізняються виїзні майстер-класи для більш старших дітей — підлітків і молоді. Вони можуть самостійно спекти пиріжки, торти, приготувати шашлик або навіть суші.

Сладкий мир

Так як організація кулінарного свята вимагає особливої ​​підготовки і майстерності, краще скористатися послугами виїзних фахівців; їх можна замовити в кафе або ресторані. Досвідчені кухарі, кондитери, шоколатьє з цікавими сценаріями кулінарного майстер-класу для дітей не тільки зможуть організувати дружну роботу учасників, а й познайомлять допитливих кухар з цікавими фактами зі світу кулінарії, розкажуть історію походження деяких страв.

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам