Кулінарний майстер-клас "Торт Сфера" в Зоряному

Час: 11:00-12:00

Вартість:

Возраст: від 3 до 7 років

Місце проведення: вул. Ахсарова 13-Б, філія «Зоряний»

Телефон: 050-300-20-20

Викладач: Меденцева Наталія Вікторівна

В "Школі радості" Олени Чернявскої стало вже доброю традицією проведення кулінарних майстер-класів від нашого професіонала - шеф-кухаря Інги Юріївни. Хлопчики і дівчатка освоюють в ігровій формі усі тонкощі кулінарної майстерності, проявляють креативність, прикрашаючи блюдо, а потім проходить весела дегустація готового шедевра.

У березні ми запрошує юних ласунів на незвичайно смачний майстер-клас по випічці карамелево-горіхового торта "Сфера".

Ніжний бісквіт, карамелевий прошарок, повітряний крем - перед шматочком цього торта неможливо встояти як дитині, так і дорослому. Такий десерт стане родзинкою будь-якого святкового столу.

Шеф-кухар дитячого саду з радістю поділиться усіма секретами приготування цього дуже смачного торта! Малюки освоять випічку повітряного бісквіта, побачать, як правильно робити золотисту карамель і найніжніший крем.

Після складання, діти зможуть прикрасити готовий торт горіхами і цукатами за своїм смаком. А потім усіх чекає чаювання в дружній компанії з дегустацією найсмачнішого торта - зробленого своїми руками!

Залиште заявку
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам